Skocz do zawartości
asus

Asus P5gpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Jest to mój pierwszy post na tym forum... do napisania go zmusił mnie problem związany z kartą muzyczną zintegrowaną na płycie Asusa P5GPL...

 

Cały problem związany jest "prawdopodobnie" ze sterownikami do dźwięku, a dokładnie przedstawia się to tak:

- sterowniki instaluja się bezbłędnie, po zainstalowaniu proszą o zresetowanie kompa, po ponownym uruchomieniu wyskakuje błąd sterowników dźwięku i prośba o ponowny restart...

Dźwięku oczywiście nie ma... Najpierw myślałem że może na płycie ze ster. coś nie tak i ściągłem sterowniki ze stronki Asusa, zainstalowałem i dalej to samo...

 

Czy pomoże ktoś mi rozwiązać ten problem???

 

Będe bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dziś sprawdzałem i w biosie jest włączona ta funkcja..

szukałem tych sterowników i są identyczne z tymi co na stronie producenta płyty...

 

Wpadłem na inny pomysł... a może trzeba zainstalować serivce packa...

Czy to może pomóc???

Edytowane przez asus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam płytę asusa Asus P5WD2 na której jest zintegrowana muzyka Realtek, ja z tego nie korzystam bo mam kartę Audigy, ale chciałem sprawdzić jak to chodzi, takie same problemy z instalacją sterowników miałem jak u ciebie, dopiero jak odinstalowałem stery od audigy i wyjąłem ją z komutera zainstalowało sie poprawnie, dlatego pomyślałem że może masz jakąś dźwiękówkę w komuterze albo stery po niej, a może jest jakaś inna przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pcmaniaczek, to jest logiczne dla takich wybitnych pcemaniaczków jak np. Ty, ale ci co jeszcze nie są maniaczkamipc mają nieraz kłopoty z instalacją sprzętu i po to jest forum żeby się pytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...