Skocz do zawartości
maximiliano

Podłączenie Bez Wiedzy Admina ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

kupiłem ostatnio modem motorolka sb4200 i koleś który mi go sprzedawał zapodał bardzo dziwny temat, mianowicie: twierdzi on że można się za pomocą tego modemu podłączyć do kablówkowej sieci bez wiedzy admina i że ten modem sam potrafi sobie wszystko tak poustawiac by normalnie można było korzystać z netu. czy ktos slyszał kiedyś o takim numerze? pzdr 2 all :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vadzior

lameros don pedros. To se podlacz do kabla od tv i bedziesz mial numer :mur:

 

witam wszystkich

kupiłem ostatnio  modem motorolka sb4200 i koleś który mi go sprzedawał zapodał bardzo dziwny temat, mianowicie: twierdzi on że można się za pomocą tego modemu podłączyć do kablówkowej sieci bez wiedzy admina i że ten modem sam potrafi sobie wszystko tak poustawiac by normalnie można było korzystać z netu. czy ktos slyszał kiedyś o takim numerze?  pzdr 2 all :?

1520485[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to musi byc zastosowany specjalny spliter (rozgałęziacz) w mieszkaniu gdzie chciałbyś ten modemik podłączyć. Po drugie żeby modem widział koncentrator admin musi mu przydzielić port. Więc bez wiedzy admina tego nie zrobisz. jedynie co to jeśli uda ci się go podłączyć pod kablówkę to modem prawdopodobnie pobierze informacje o sieci, wiec przepustowość, tłumienie i takie tam ... i zacznie próbować dobijac sie do koncentratora aby pobrać oprogramowanie. Wtedy admin zobaczy że na nieautoryzowanym porcie ma zgłoszenie modemu i zacznie sobie Ciebie obserwować, a po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...