Skocz do zawartości
grban

Creative Inspire P5800 Vs. Logitech X-530

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 300 zł i chce kupić głośniki 5.1 dobre do gier i przedewszystkim muzyki. Kumple skupili mnie wokół dwóch zestawów podanych w temacie. Proszę o szybką poradę, które mam wybrać. Dla ułatwienia podaje linki :-P :

 

Creativy:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...id=12&grupa=150

 

Logitechy:

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2...id=12&grupa=128

Edytowane przez grban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene tych X-530 kupisz w Media Markt Creativy T5900 które sa lepsze od tych co wymieniłeś ale praktycznie takie sam e jak X-530. Mam teraz te Creativy <T5900> i powiem że są świetne. Basik super a i moc wieksza od X-530. wybór nalezy do ciebie.

Edytowane przez MonsterMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene tych X-530 kupisz w Media Markt Creativy T5900 które sa lepsze od tych co wymieniłeś ale praktycznie takie sam e jak X-530. Mam teraz te Creativy <T5900> i powiem że są świetne. Basik super a i moc wieksza od X-530. wybór nalezy do ciebie.

1521293[/snapback]

a jak je sobie rozstawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak je sobie rozstawiłeś?

Nie za bardzo wiem o co chodzi. to sa głośniki 5.1 wiec rozstawia je się w normalny sposób. A jak nie wiesz to w instrukcji chyba jest sposób. Creative T5900 <które mam> kosztują w MediaMarkt 299zł i także w tej cenie są te Logitechy. Ja uważam że Creative lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu kupiłemte Logitechy za 265 zł i narazie, jestem z nich jak najbardziej zadowolony. Co prawda narazie mam zestaw 2.1 bo centralny i dwa satelitarne nie działają, bo się skapnąłem, że mam 3-kanałową karte dźwiękową i niedługo do sklepu lece po Sound Blastera Live! 5.1, chyba styknie do tych głośniczków, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...