Skocz do zawartości
Saimek

Micron - Warto Czy Nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukalem info o kosciach microna ale nie znalazlem konkretow. intweresuja mnie kosci Micron'a MT46V32M8 Tg -5B G Czy pojda dosyc wysoko? Interesuje mnie FSB okolo 230-240... nie musi byc 2-2-2-5 oczywiscie :P Z tego co wyczytalem to te kosci byly uzywane w Pamieciach Crucial Ballistix PC4000 czyli DDR500... Czy na napieciu 3.3 V pojda mi pod FSB 250?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam to ocz z serii EB (Enhanced Bandwidth) są robione na jakichś Micronach (5 ns albo 6 ns - nie pamiętam w tej chwili)

z testów ocz wynikało że potrafią zrobić sporo mhz ale nawet nie wstaną na CL2

popatrz w necie na testy OCZ EB - tam powinno być napisane wszystko - jak się interesowałem oczami to mi sporo tego przeleciało przed oczami

 

 

pzdrzzzzz

mrdn669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...