Skocz do zawartości
Icceman

Mieszanka Plynow A Ciecz W Wc

Rekomendowane odpowiedzi

ma jam 0,5 petrygo + jakies 2,5 l mineralki - kolor jest lekko niebieski... glonow nie stwierdzono - testowano 3 miechy..... - jedyne co to nie wymyłem pojemnika do konca i lekko sie pienił na poczatku płyn - terz oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem u siiebie tego płynu do chłodnic pod tytułem "PARAFLU" :) wszystko pięknie tylko, ze opary tego płynu rozcieńczonego w proporcji 1:5-6 były bardfzo drażniące, tak więc usunąłłem tą ciecz z układu i jade na spirycie;], który podobno szkodzi pleksi. Jednak u mnie po 3 miechach uzytkowania top nie ma żadnych uszczerbków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było kupić sobie Borygo a nie taki wynalazek.

Ja jadę na niebieskim płynie TESCO (7zł /l) i żadne opary mi nie dokuczają od 2 miesięcy, a układ mam otwarty. Prze 2 miechy nawet nic nie zmętniało, chociaż ukłąd był napełniany ponad 10 razy w celu kalibracji węży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było kupić sobie Borygo a nie taki wynalazek.

Ja jadę na niebieskim płynie TESCO (7zł /l) i żadne opary mi nie dokuczają od 2 miesięcy, a układ mam otwarty. Prze 2 miechy nawet nic nie zmętniało, chociaż ukłąd był napełniany ponad 10 razy w celu kalibracji węży.

1546323[/snapback]

borygo to jest jedno z tym paraflu

->Grzechu Sin: widze,że uzywasz paraflu, układ masz zamknięty czy otwarty? opary ci nie przeszkadzaja?

/edit: A próbował ktoś płynu do naczyń? :)

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było kupić sobie Borygo a nie taki wynalazek.

Ja jadę na niebieskim płynie TESCO (7zł /l) i żadne opary mi nie dokuczają od 2 miesięcy, a układ mam otwarty. Prze 2 miechy nawet nic nie zmętniało, chociaż ukłąd był napełniany ponad 10 razy w celu kalibracji węży.

1546323[/snapback]

 

ja tam też mam układ otwarty i parowania nie czuje, ba nawet jak napełniałem to żadnego parowania nie było :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam wody destylowanej (tak na niej pisze!) i denaturatu - w spirytusie mogą pojawić się bakterie octowe. Nawet niedużo tego denaturatu dałem, ale czuć go na zapach. Wody wchodzi jakieś 2,5l (chłodnica - nie nagrzewnica od wartburga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam wtakim razie ostateczne pytanie:

 

Jesli posiadam miedziane bloczki, miedziana chłodniczke i plastik pompkę to

co mam dodac do wody demineralizowane w końcu?

 

z tego co wyczytałem to płyn do chłodnic starczy tak?

czy sa przezroczyste płyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...