Skocz do zawartości
brandon

Intel® Graphics Media Accelerator 900

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1109233804880

 

Mam mozliwosc kupienia tego PC. Jest napisane ze PeCet to gier, wszystko mi pasuje oprucz karty graficznej. Co to jest Intel® Graphics Media Accelerator 900?

:blink: Cos gdzies czytalem ze niby to jakies malo wydajne jest, ale cala reszta jest bardzod obra i wedlug nich Pc jak najbardziej nadaje sie do gier.

 

Wczesniej mailem GeForca 6600, athlona 64 3000+ i512 ramu a placilem sporo mniej niz za ten komputer.

 

Moze mi ktos powiedziec jak w tym zestawie sprawdzi sie ten caly Graphics Media Accelerator 900? czy to bedzie wydajniejsze od mojego wczesniejszego pc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N pisze jak byk że ten komp jest w kategorii:

 

PCs for Powerful Gaming

Niezły kit, nie chce mi się sprawdzać, ale sądzę że większość wymagających gier nie pójdzie, a wydajnościowo pewnie FX5200 zżera to na śniadanie.

 

Update:

A jednak nie tak źle, ale GF6600 napewno jest lepszy:

 

256-bit graphics core

Up to 8.5 GB/sec memory bandwidth with DDR2 533 MHz

1.3 GP/sec and 1.3 GT/sec fill rate

2048x1536 at 85 Hz maximum resolution

Up to 4 pixels per clock rendering

Microsoft* DirectX* 9 Hardware Acceleration

Pixel Shader 2.0

Vertex Shader 2.0

OpenGL* 1.4 support

HDTV 720p and 1080i display resolution support

Edytowane przez spiderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak teraz patrze to w wiekszosci normalnych sklepow w usa PeCetach do gier ram proc i reszta sa bardzo dobre a karty graf co najwyzej przecietne. W najdrozszym z mozliwych modeli PC do gier jest GeForce 6600 a przewaznie wszedzie te zintegrowane intele albo readeony x300. Patrzylem w 5 roznych sklepach i wszedzei to samo!! :mur:

 

Nie pojmuje tego kraju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...