Skocz do zawartości
Carat

Www.caratgsm.webd.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zaprosic do odwiedzenia stronki, modyfikuje telefony w większości firmy nokia choć też inne, maluje ręcznie obudowy, zmieniam podświetlenie, dodaje dodatkowe, modyfikuje oprogramowanie itp.

 

Chętnie naprawie telefon jeśli oczywiście sie da po zalaniu, upadku itp., lutuje układy bga i smd.

 

Więcej na stronie www.caratgsm.webd.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku..a, Prog, i co z tego że jest nuke. Czy jakby było limbo albo inny CMS, to też by ci nie odpowiadało?

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem, bo po większości Twoich postów widzę że jeszcze tego nie potrafisz. To forum nazywa się prezentacje, a nie prezentacje stron www.

Nie każdy jest bogiem php, i nie każdy musi umieć pisać silniki serwisów internetowych, skoro może sobie dowolnie zmodyfikować jeden z istniejących.

 

Carat pisze o modyfikowaniu telefonów, a nie o ocenie strony.

 

Inna sprawa, Carat, że zrobiłeś to w taki sposób, że wygląda jak ogłoszenie w stylu "przerabiam telefony, tanio", i bardziej moim zdaniem pasuje do giełdy. Nie wnikam w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi MareCeK ! Zadałem proste pytanie, nie było to żadne negujace stwierdzenie. Zgadzam się z tobą, że nie każdy musi robić strony we własnym zakresie, ale totalnie nie o to mi chodziło ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to nuke bo nie mam czasu spedzac nad strona, bo to nie moja robota, potrzebuje latwego i dobrego narzedzia do przedstawienia tego co robie. Nuke wydal sie najlepszy ale nie to bylo celem prezentacji.

 

Celem prezentacji jest przedstawienie telefonow jakie kazdy moze zrobic w swoim zakresie, nie wrzuce tego do dzialu modyfikacje bo wyrzuca post, do innych nie pasuje, wiec umiescilem tutaj kazdy moze zobaczyc jak mozna zmodyfikowac telefon, a czy wlasnym czy innym kosztem to juz jego sprawa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...