Skocz do zawartości
point1

Celeron 550mhz - Pomocy?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem nie jest to zwiazane z mojim kompem ale od kumpla ma on

CELERONA 550Mhz niby jest to podkrecony 333Mhz :blink: ale jest problem i to pozadny instalujemy Windowsa XP jak komp ma sie uruchomic do instalacji RESTART i znowu wszystko od nowa :angry: Instalujemy Windowsa Milenium

zainstalowany wlacza sie windows i po kilku sekundach sie zawiesza <_< a jak juz pochodzi ok 1min to sie komp zrestartuje :blink: prosze waz o pomoc ???

 

 

Prosze Pomocy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć i sprawdź czy wtedy działa... Może to wina pamiątek (kiedyś podczas instalki Windy XP @ AMD K6-2 300 sypało mi BSODAMI i waliło sie w połowie intalki)...

A jak nie to może być wina dysku (przez to nie chciał mi sie zainstalować Windows Longhorn Beta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cel 333 wykrecony na 550 to jest niezły ewenement. zazwyczaj reciły sie do 415.

 

a w xpnie masz sie co pchać - bedzie sie strasznie wlókł. polwcam za to win2k i me (dopracowany 98se)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina Dysku to niejest bo jak podłaczam do mojego kompa to wszystko dziala nic sie niezawiesza a u niego ciagle :blink: a i jest problem co do jego odkrecenia on ma jakis dziwny bios poniewaz nigdzie nieumie znajsc Podkrecania procka <_< noralnie wszystko przeszukałem i nic a napiecie VCORE ma na 2,045V 8O !poszukam jeszcze tej zmiany taktowania !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biosie nie znajdziesz... mnożnik (zablokowany) i fsb ustawia sie za pomoca zworek

 

a vcore jest w miare standardowe

 

a winia dysku polega na tym ze ma zaduza czestotliwośc na pci. poszuka zworek odpowiedzialnych za ustawienia dzielnika dla pci (ustaw na 1/3 - bedzie na ~36MHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...