Skocz do zawartości
luki_pc

Transmiter Fm

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos uzwa tekigo urządzenia ???

jak sie sprawuje :

zasieg , czas pracy , praca stereo - mono ???

Dobra zabawka zeby sluchac mp3 z PC np w kuchni bez budzenia sasiadow ;)

1532541[/snapback]

Zasieg na otwartej przestrzeni 100m, w domu przez sciany bardzo oslabia sie sygnal. Czas pracy ? w domu i tak z sieci mozna leciec, a z baterii powinno dosc dlugo pochodzic bo to nie jest prodorzerne. To jest dobra zabawka... ale jak sie mieszka w bloku zawsze mozna trafic kogos komu bedziesz cos zaklucal, chyba ze zrobisz nadajnik i odbiornik na zakres poza skala FM - ale to juz niezgodne z prawem... wogole to bym pomyslal o innym sposobie "sluchania mp3 w kuchni" bo Transmitery bylo nie bylo zeby bylo zgodne z prawem musia posiadac bardzo mala moc a to oznacza wiecej problemow niz kozysci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item131047247_transm...p3_w_aucie.html

http://www.allegro.pl/item128731055_uniwer...at_gw_lodz.html

To co możecie powiedzieć o tych sprzętach? Głównie chodzi o jakość transmitowanego sygnału. Większość MP3 mam zapisanych w VBR, więc duży bitrate nie jest im obcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze czas zainwestować w mptrójnik? :wink: Jeśli te transmitery nie będą miały kodowania to na pewno zdenerwujsz sąsiadów jeszcze bardziej, gdy zamiast radia M pojawi im się w radiu Twoja muzyka :).. Swoją drogą.. fajna zabawa :twisted: :D.. najlepiej z łejwem proszę nie regulować odbiorników :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem dość często transmitera z Allegro za 25zł i powiem, że jakość wg. mnie jest lepsza niż ze stacji radiowej. Dźwięk w samochodzie puszczałem z SE K750 (MP3) i spisywał się wyśmienicie. Ludzie jeżdżący ze mna na początku myśleli, że to CD. Sprzęt mam nie najgorszy więc słychać wyraźnie jaka jakość tego transmitera. ;) Po pewnym czasie padł kabel wychodzący z transmitera. Jest w nim antena i to ona później sprawiała problemy na dorobionych kablach. Myślę, że lepszy jakościowo transmiter będzie jak znalazł.

 

PS. Aha. W wakacje jak śmigaliśmy nad wodę to znajomi w swoich samochodach również słuchali u siebie. ;) Testowałem to także w domu (nie mieszkaniu) i w każdym miejscu odbierałem bez zniekształceń. Osobiście daję + temu rozwiązaniu. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje.. to moze teraz ktos napisze jaki poleca..? najlepiej zeby mial dobry czytnik kart sd i ładny dzwiek.. no i jak najtaniej.. np do 50zł

:wink:

aha no i czy z karty to to czyta jesli pliki sa posortowane w folderach czy musi wszystko razem?

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze radio mi padlo i nie czyta cd. Chce zakupic transmiter mp3 ktory sie podlacza do zapaliczki samochodowej.Moje wymagania to:

-Zeby nie mial pilota,

-Fajnie by bylo jak by mozna dac karty mmc albo sd za miast podlaczac mp3,

-Ogolnie zeby dawal najlepsza jakos dzwieku,

-Moze miec Eq ale nie musi bo mam w radiu,

Cena w sumie obojetna wazne zeby produkt byl dobry.Najlepiej allegro. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...