Skocz do zawartości
Maq4all

Pamiątki Pqi...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie dowiedzieć czegoś o pamiątkach firmy PQI, ostatnio zobaczyłem je na arest.pl i np. moduł 512mb jest tam w cenie generic'ów, do tego ten PQI ma cl 2.5 :] Czyli wychodzą ogólnie taniej od noname :] Wszystko ładnie wygląda ale ta cena mi trochę nie pasuje :]

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=3...tid=3&grupa=377

 

Prosiłbym także o doradzenie które pamiątki byłyby lepsze:

- te wcześniejsze PQI - 155zł

- Infineon 512mb cl 3.0 400ddr - 185zł

- Geil 512mb cl 2.5 400ddr (zwykłe) - 2.5-6-3-3 - 209zł

- OCZ 512mb cl2.5 ddr 400 - Value Series 2.5-4-4-8 - 189zł

Niezależy mi na osiągach O/C, ale na stabilności i jakości.

Aha, będę miał tylko tą jedną kość w PC, a moja płyta nie obsługuje duali więc propozycje 2x256mb mnie nie interesują.

 

-edit-

dodałem jeszcze OCZ :]

Edytowane przez Maq4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=3...tid=3&grupa=377

 

Ja mam te pamięci PQI - sciagniete z USA w czerwcu :) Cena prawie 2 razy mniejsza ;)

 

No ale tez w sumie pierwszy raz usłyszałem o tych pamieciach - ciekawi mnie czy one sa jednymi z lepszych czy moze sa w dolnej stawce ... u mnie działaja poki co ładnie ale w OC sie nie bawie mimo ze mam tez z USA AMD Mobile - niestety jestem troche zielony w podkrecaniu i boje sie ze cos spale a gwarancji nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...