Skocz do zawartości
Pretorian

SB live !!! i MSI BX MASTER HELP

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem kupiłem live !!! do bx master stara płyta 2 lata temu kupiona ale nie w tym problem.Problem tkwi w tym że inastaluje stery

i za cholere nie chcą przeypasić już chyba z 7 różnych płytek próbowałem ale w system/menadzer pisze żółty wykrzyknik koło sterów i coś sie gryzie ale nie mam pojęcia co.Próbowałem z 7 różnych sterowników i nic

karta jest dobra sprawdzałem u siebie.

może ktoś ma jakiś pomysł co zrobić

:roll: :roll: :roll: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij LIVE WARE to najlepsze stery, jesli nie pomoze to zmien przerwania dla LIVA daj mu IRQ10, a reszte niech automatycznie pzydziela, ewentualnie wszystko mozesz sam sieciówke czy tam modem dac na 5 a grafe na 11albo12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BX Mastera.. SB Live! Value, potem SB Live Player 5.1... a aktualnie SB Audigy dziala bez problemu tak jak poprzedniczki. Karta zawsze byla w 3 sloci PCI (liczac od gory.. czyli od zlacza AGP)... i nie mialem zadnych problemow. wywal inne karty, i proboj.. napewno bedzie dzialac. Jakby co oprocz tej karty muzycznej jes pare innych (modem, sieciowka, tuner tv, host-adapter scsi, oraz grafa).. i zadnych konfliktow nie mialem.. testowane na Windows 98 i Win 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz jakiego masz proca. Jeśli to CII to miałem taki problem na płycie Abita. Tylko u mnie nie dało sie uruchomic kompa. Pomógł mi update Biosu, oraz nakładka na sterowniki Lajwa (mozna ściągnąć ze strony producenta - chociarz dość ciężko znaleźć)> Problem dokładnie tkwi w tym, że płyta przydziela to samo przerwanie dla proca i karty muzycznej i w konfiguracji Live!+BX+Celeron coś się chrzani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...