Skocz do zawartości
sreberko

Płyta Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .Mam okazję kupić a nawet zamienić swoją ECS-kę na Merkury Kobian KOB 815e TFSX.Powiedzcie proszę czy warto.Pi razy oko wiem jaki największy procek mogę do niej wsadzić ;do1.6.Płyta jest mało używana ale ma słaby procek:Celeron 700.Gzie coś znależć o tej płycie????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestes w podobnej sytuacji tyle za ja taka plyte juz kupilem ( identyczna ) 2 tygodnie temu i wlasnie szukam pod niego jakiegos tualatina

 

a czy sie oplacala pytasz... hmm sam niewiem :D wiec jak ja sprawdzisz to mi powiedz albo poczekaj do czwartku ( powinienem wtedy miec juz dla niej procka )

Edytowane przez Brolly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestes w podobnej sytuacji tyle za ja taka plyte juz kupilem ( identyczna ) 2 tygodnie temu i wlasnie szukam pod niego jakiegos tualatina

 

a czy sie oplacala pytasz... hmm sam niewiem :D wiec jak ja sprawdzisz to mi powiedz albo poczekaj do czwartku ( powinienem wtedy miec juz dla niej procka )

1538424[/snapback]

Widziałam jak chodzi na 700-ce Celerona.Wydaje mi się,że jest bardzo szybka szybsza niż moje ECS na 900-ce Atlona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko czy wiesz moze czy dobrze mozna na niej krecic procki ? bo sprzedawca jakos nic niewspominal o o/c :/ ...

1538490[/snapback]

Można,ten Celeron ma od 700 do 1,4 tylko to skomplikowane,mnóstwo tam ustawień,widziałam bios.Ja bym nie umiała.Właściciel podkręcił do 1,0 i podobno syabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zes mnie pocieszyl ... no ale to nie jest ten sam model, a w dokumentacji do plyty jest napisane o mozliwosci podnoszenia FSB :)

 

 

thx Sreberko za potwierdzenie :]

Edytowane przez Brolly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem doczynienia z mercurym pod socket A- płyta byla dokladną kopia ECSa, nawet bios byl ten sam, o podkręcaniu oczywiście nie bylo mowy.

1538510[/snapback]

Tu można, bios ma TMP Award Modular a ECS ma AMI.Ten z Kobiana ma dwa razy więcej ustawień,taki bardziej wypasiony,widziałam na moje własne oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze niezrobione przez producenta tylko przez kogos innego :)

 

ale wg mnie to i tak plyta jest super ( chociaz jej jeszcze niesprawdzalem :D )

Edytowane przez Brolly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...