Skocz do zawartości
panfranek

Jaki Router Do Bezprzewodowego Aster?

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie

 

jestem zmuszony w tym tygodniu zlikwidowac kable od sieci aster w domu i na szybko przyswajam wiedze o bezprzewodowym LAN-ie. podkreslam, ze chodzi glownie o bezprzewodowy aster, z pasma beda korzystaly maksymalnie 2 komputery. jak zwykle problem przyspaza wybor sprzetu. widze, ze popularne sa ponizsze modele routerow:

 

DI 624 i 524 D-Linka, czytalem juz troche o DST-G664T, niektorzy polecaja Linksysa WPC54G, inni sprzet Ovis, czy Planet. troche boli mnie juz glowa o czytaniu o kolejnych modelach - czy ktos moze polecic mi zestaw, ktory:

 

- poradzi sobie z 2 gipskartonowymi scianami :mur:

- nie zepsuje parametrow Aster (opcja twoj swiat: 1-1,5mbps sciaganie i 192kbps wysylka - domyslam sie, ze wiekszosc oferowanych na rynku daje rade),

- nie bedzie przeszkadzal mi w korzystaniu z emule i soulseeka,

- da sie latwo skonfigurowac (czytalem, ze w 624 BIOS kloci sie z mulkiem) - mam publiczne IP.

 

pieniadze sa istotna kwestia, ale nie najwazniejsza - wole zaplacic wiecej za sprzet, ktory bedzie dzialal bezawaryjnie niz oszczedzic 100 zl i miec problemy. jesli mozecie polecic do niego karte, bede zobowiazany

 

pozdrowienia

franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...