Skocz do zawartości
DimSim

Zapytanie Odnośnie Gf 5800 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zaproponowano mi kupno gf fx 5800 ultra mystify za 300zł.

no i wlasnie testuje ją ale mam zapytanie bo posiadam his excalibur radeon 9600xt platinum turbo no i czy to jest dobra cena i wogole dobry towar.

szukalem na stronach ale malo o niej piszą.

radeon ma wieksze taktowanie zauwazylem od gf ale zauwazylem ze po zmianie tweakiem taktowanie ze standardowego 2d na polepszone 3d (tak napisane tam jest) taktowanie wzrasta z 215/500 na 500/1ghz tyle ze gry sie tną. i jak na zlość jak zmniejsze taktowanie to pisze ze bez przeprowadzenia testu nie zostanie zastosowane. no to robie test i pisze ze zonk. że za duże taktowanie ale nawet jak zmniejsze czy tez zwieksze o 1mhz to i tak nie przejdzie.

 

jak mozna to prosze o jakies wypowiedzi i wskazowki bo mam czas do jutra rana

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

witam

 

zaproponowano mi kupno gf fx 5800 ultra mystify za 300zł.

no i wlasnie testuje ją ale mam zapytanie bo posiadam his excalibur radeon 9600xt platinum turbo no i czy to jest dobra cena i wogole dobry towar.

szukalem na stronach ale malo o niej piszą.

radeon ma wieksze taktowanie zauwazylem od gf ale zauwazylem ze po zmianie tweakiem taktowanie ze standardowego 2d na polepszone 3d (tak napisane tam jest) taktowanie wzrasta z 215/500 na 500/1ghz tyle ze gry sie tną. i jak na zlość jak zmniejsze taktowanie to pisze ze bez przeprowadzenia testu nie zostanie zastosowane. no to robie test i pisze ze zonk. że za duże taktowanie ale nawet jak zmniejsze czy tez zwieksze o 1mhz to i tak nie przejdzie.

 

jak mozna to prosze o jakies wypowiedzi i wskazowki bo mam czas do jutra rana 

 

pozdro

1543542[/snapback]

nie sluchaj tych ludzi poniewaz pisza glupoty.

w zyciu nie mieli fx-a. ja sam mam 9800pro na codzien.

1.5 tygodnia uzytkowalem kumplowego 5950.

nie odczulem poza hl2 zadnego spadku wydajnosci na codzien w grach.

Obraz zarowno na tv jak i monicie byl lux. Podkrecona do 540-560 i pamiatki

na 1ghz smigala jak trzeba.

Duzo lepszy anizo od ati, ludzie ktorzy porownuja 5800 ultra i 5900 do 9600

to kolesie z ktorymi szkoda wogole rozmawiac poniewaz poprostu nie widzieli fx-a.

Za 300 zl ten fx to bardzo dobry wybor. Nie porownuj go z 9800pro poniewaz tamten jest duzo drozszy - 450 -> za taka kase nie dostaniesz lepszej karty o ile oczywiscie masz dobry zasilacz i nie przeszkadza ci szum wentyla.

jezeli ktos bedzie ta grafe porownywal do 9600 to zwykly lol i fanatyk.

Bierz tego fx-a to lepsza karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj tych ludzi poniewaz pisza glupoty.

w zyciu nie mieli fx-a. ja sam mam 9800pro na codzien.

1.5 tygodnia uzytkowalem kumplowego 5950.

nie odczulem poza hl2 zadnego spadku wydajnosci na codzien w grach.

Obraz zarowno na tv jak i monicie byl lux. Podkrecona do 540-560 i pamiatki

na 1ghz smigala jak trzeba.

Duzo lepszy anizo od ati, ludzie ktorzy porownuja 5800 ultra i 5900 do 9600

to kolesie z ktorymi szkoda wogole rozmawiac poniewaz poprostu nie widzieli fx-a.

Za 300 zl ten fx to bardzo dobry wybor. Nie porownuj go z 9800pro poniewaz tamten jest duzo drozszy - 450 -> za taka kase nie dostaniesz lepszej karty o ile oczywiscie masz dobry zasilacz i nie przeszkadza ci szum wentyla.

jezeli ktos bedzie ta grafe porownywal do 9600 to zwykly lol i fanatyk.

Bierz tego fx-a to lepsza karta.

1545580[/snapback]

to chyba nie grałeś w rzadną gre dx9 skoro tak sądzisz

 

fx to niewypały, i nie mówi ci tego zwolennik ati, tylko osoba która od zawsze miała karty nv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...