Skocz do zawartości
Harner

Pobór Mocy

Rekomendowane odpowiedzi

ta strona jest tyle wart co kawałek papieru ze średnimi danymi... pobór mocy głupiej karty zależy od takich rzeczy jak rozdziałka w jakiej pracują, frequencja odświeżania, liczba kolorów, doadtkowe antyaliasingi, shadery etc... że o ilości przeciwników na ekranie nie wspomnę :).. zależy po prostu do czego najcześciej używasz kompa...

Nie wiem po co Ci takie dane, ale najlepiej po prostu wyłaczyć wszystko w emiszkaniu i włączyć kompa na godzine i sprawdzić stan licznika kWh...

 

innego logicznego sposobu chyba raczej nie ma... ewentualnie moc hdd to można by np watomierzem... bo tam idą przewody zasilające.. można się wpiąć.. ale nie gwarantuję, że hdd bedzie chciał działać po takim zabiegu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko dowiedzieć ile jest wart (nie chodzi o kase) ten mój Gigabajt :). Ale raczej nie za wiele, bo po kupieniu GF6600 zaczęły się dziać dziwne żeczy: a to dysk przestawał się kręcić, a to po podkręceniu grafiki mam mniej punktów w 3dMarku niż przed podkręcaniem :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle zasilacz jako niedoceniana czesc kompa.

jak chcesz inwestowac w dobrego proca to koniecznie zainwestuj w markowy zasilacz.

ja sie do tego przekonalem po tym jak codegen odchodzac z hukiem i dymem pociagnal do hadesu za soba nagrywarke i dvd.

wiec wydatek i tak byl wiekszy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...