Skocz do zawartości
Metz

Komp Nie Wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie umiem upowac sie z pewnym kompem koleżanki :/

 

Konfiguracja:

 

Proc: XP 1800

Płyta: Gigabyte GA-7N400

2x256MB DDR400

Ati 9550

 

Działał wczoraj a juz dzis nie odpalił, tak po prostu :mur:

Nie wstaje nawet ekran, wymieniłem pamieci na inne, karte graficzną, procka na innego 1800, odłączałem nawet dyski, zrobiłem clear CMOS i nic, to samo pikanie jest co zawsze.. ktoś moze pomóc, doradzić? Będe wdzieczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie umiem upowac sie z pewnym kompem koleżanki :/

 

Konfiguracja:

 

Proc: XP 1800

Płyta: Gigabyte GA-7N400

2x256MB DDR400

Ati 9550

 

Działał wczoraj a juz dzis nie odpalił, tak po prostu  :mur:

Nie wstaje nawet ekran, wymieniłem pamieci na inne, karte graficzną, procka na innego 1800, odłączałem nawet dyski, zrobiłem clear CMOS i nic, to samo pikanie jest co zawsze.. ktoś moze pomóc, doradzić? Będe wdzieczny...

1548722[/snapback]

 

 

Jezeli sie nie myle problem moze tkwic w zasilaczu sprobuj wymienic zasilacz

to moze rozwiazac problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych piknięć?? Więcej niż jedno co jest nie tak.Wymontuj wszystko z kompa oprócz proca i płyty oraz głośniczka systemowego.Odpal i zobacz czy piknie raz (normalnie) czy więcej.Jak raz to włoż np: grafe i znowu ten sam bajer słuchaj ile razy piknie.Może to być też zasilacz tak jak wspomniał mój kolega wyżej.Napisz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych piknięć?? Więcej niż jedno co jest nie tak.Wymontuj wszystko z kompa oprócz proca i płyty oraz głośniczka systemowego.Odpal i zobacz czy piknie raz (normalnie) czy więcej.Jak raz to włoż np: grafe i znowu ten  sam bajer słuchaj ile razy piknie.Może to być też zasilacz tak jak wspomniał mój kolega wyżej.Napisz co i jak.

1548753[/snapback]

Wiec sytuacja wygląda tak:

Za kazdym razem co bym nie zrobił to pyknięc jest zawsze wiecej niz jedno, jest ich tyle dopóki nie wyłacze kompa. Są w odstępach co 3-4 sekundy.

 

Zrobiłem tak jak mówiłeś, tj: bez grafy, z grafa, z inną grafą, z pamiecia, bez pamieci, z inna pamiecia, zasilacz tez dałem inny (nawet dwa), odłączyłem dyski, napędy - no i ciagle niestety to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...