Skocz do zawartości
Quarek

Player Mp3 Potrzebna Pomoc !

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wyjasnijcie biednej lamie (czyli mnie) kilka spraw z playerem MP3

 

Zakupilem sobie takie urzandzenie na kosci Samsunga (tansza wersja)

Playerek ma ksiazke telefoniczna ale nie wiem jak ja obslugiwac tj. dodawac wpisy w instrukcji pl (jedna kartka) nie ma o tym slowa, tak samo jak w ksiazece ang. Zasada pewnie jest taka sama jak w innych modelach

 

Czy pliki LRC (ze slowami piosenek) musze sobie sam wyedytowac jakims programem czy mozna z kads pobrac gotowe.

 

i z kad w takim wypadku brac firmware do takiego playera ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyjasnijcie biednej lamie (czyli mnie) kilka spraw z playerem MP3

 

Zakupilem sobie takie urzandzenie na kosci Samsunga (tansza wersja)

Playerek ma ksiazke telefoniczna ale nie wiem jak ja obslugiwac tj. dodawac wpisy w instrukcji pl (jedna kartka) nie ma o tym slowa, tak samo jak w ksiazece ang. Zasada pewnie jest taka sama jak w innych modelach

 

Czy pliki LRC (ze slowami piosenek) musze sobie sam wyedytowac jakims programem czy mozna z kads pobrac gotowe.

 

i z kad w takim wypadku brac firmware do takiego playera ?????

1549518[/snapback]

mialem chyba taki sam playerek (bardzo popularny zreszta)

teksty piosenek - ja gdzieś znalazlem na google stronke z nimi ale nie pamietam jaka, ogolnie jest ich małoale jak już je masz prosta sprawa musisz razem z plikem mp3 umiescić plik .lrc o takiej samej nazwie, a player bedzie sam odtwarzal, co do książki tel. to niestety po wielu próbach nie udało mi się ustalić jak to zrobić :-( moim zdaniem to niepotrzebny bajer - i tak z niego nie zadzwonisz ;-D

Edytowane przez domin8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do LRC to juz wiem (trzeba wpisac Lyric w google) ale trza to lamie (czyli mnie) napisac

 

Co do firmwaru to nie jesr to takie proste bo playerek nie ma zadnych danych odnosnie producenta (jest na cz. Samsunga) jedyne co moge odczytac to ver. firmwaru 2005/03/17 3.0.43.0001

I nie wiem czy moge (wrazie potrzeby) uzyc dowolnego firmwaru (odpowiedniego dla kosci samsunga) czy musi byc odpowiedni do tego modelu. Przeciez nie wpisze w google "firmware mp3"

 

Jaki program jest potrzebny do edycji ksiazki telefonicznej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki program jest potrzebny do edycji ksiazki telefonicznej ??

1549740[/snapback]

ja dostałem go na płytce razem z playerem jak chcesz to na email

 

a co do firmware to ja tez szukalem i nic, ogolnie towar jest produkcji chyba chinskiej wiec jak znasz ten jezyk to moze ci sie uda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wielkie THX za pomoc ale dopiero jak zajrzalem na tego linka to wiele mi wyjasnilo :))

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic274200-0-asc-30.html

Ludzie maja wielkie problemy z upd. firmwaru

 

U mnie za pomoca programu RDiskUpdate wypisalo ze player to:

S1 MP3 Player

Wilson.co.ltd

3.0.43

tyle ze na stronie Wilsona soft jest w ver. 3.0.42 ????

 

Program do edycji ksiazki tel.to TELBOOK (dziekuje juz mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...