Skocz do zawartości
sreberko

Kod 10

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zintegrowana karta muzyczna :>? Jak nazywa się to urządzenie :>??

1552725[/snapback]

Tak ,C-media AC97 Audio Device.Odinstalowywałam i instalowałam na nowo z różnych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomina ;) tam nie ma AC97 ;) jest ciut inny chip o ile mnie pamięć nie myli. Sprawdź dokładniej w książece od płyty gł (tam są chyba 2 chipy muzyczne wymienione). Podaj nazwę płyty gł. Pozdr

---------------------------------------------

spórbuj te stery zainstalować

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomina ;) tam nie ma AC97 ;)  jest ciut inny chip o ile mnie pamięć nie myli.  Sprawdź dokładniej w książece od płyty gł (tam są chyba 2 chipy muzyczne wymienione). Podaj nazwę płyty gł. Pozdr

---------------------------------------------

1553077[/snapback]

Aż się boję podawać,ECS K7s5a wer.1.0 nie wiem gdzie posiałam książkę,może nawet nie miałam.Kompa chcę sprzedać,mam do niego osobną kartę muzyczną ale nie chcę być świnia dlatego muszę wiedzieć co mu dolega.Z nową kartą chodzi bez też tylko dźwięku nie ma,sterowniki ładuje i tylko ten jeden ma wykrzyknik i taki komunikat.Przeczytałam na forum wszystko co jest o tych płytach i nic mi nie pasi.Stery ściągałam i ze strony ECS,w ogóle nie ładowało i z sis ładuje,nie chodzi.Może coś padło.

W sumie chodzi mi tylko o ten Kod 10,co on oznacza?Znalazłam na forum takie pytanie,ale nikt nie odpowiedział,dlatego pytam tu a nie na topiku.Pozdro

Edytowane przez sreberko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...