Skocz do zawartości
someone88

Problem Z Wyborem Słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy do czego, ale generalnie ani philips ani sony nie slyna z dobrych sluchawek, a w szczegolnosci w zakresie <200 zl. postatwilbym na sprawdzone marki, w przystepnych cenach mozna kupic entry-modele aeg, sennheiser, grado, itp. to oczywiscie rzecz gustu, ale zastanowilbym sie nad tymi modelami:

 

akg k 55 za 99 zl

 

albo:

 

sennheiser hd 201 za 80

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

nie kupujcie philipsów HP-250 ... kupiłem w ciemno bez odsłuchania i powiem Wam, że to kupa jakich mało ...

 

a) dźwięk beznadziejny ... wyraźnie gubią skrajne częstotliwości, ani to basów ani sopranów nie ma :)

 

bee) podobno są zamknięte - tak pisze na opakowaniu tylko, że to kpina :) jak psy mojego sąsiada szczekają za oknem około 30 m od mojego domu to nawet tego nie są w stanie wytłumić - wszystko słychać nawet jak leci przez słuchawki dźwięk :)

 

cee) po 30 minutach noszenia na głowie chce się rozpędzić i [ciach!]lnąć łbem w scianę... nie da się ich nosić :) poprostu nacisk na głowę jest nie równomierny - ale takie już są słuchawki bez gąbki na pałąku i wogóle z plastikowym pałakiem :)

 

już lepsze byłyby jakiekolaiwk AGK np: AKG K 55 lub K 66 - troche dopłacacie i macie lepszy sprzęt ... 66 mają lepszy dźwięk ale 55 lepiej izolują ... sam mam sprzęt dużo lepszy to moze jestem przewrażliwiony - nie wiem :)

 

aha - kupiłem to coś Philipsa znajomym, którym składałem kompa bo się uparli, że jednak więcej niz 60 PLN na słuchawki nie wydadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłeś :) Philips od zawsze kaleczył słuchawki... sam sie o tym przekonałem 2 razy. (najpierw wspomniane HP250 a potem HP820 Clarity). Obie wylądowały na ścianie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...