Skocz do zawartości
kris23

Manta Surfer Mm4500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś miał możliwość przesłuchania tego zestawu głośników? Proszę o opinię, ponieważ zastanawiam się nad zakupem.

 

Oficjalna strona producenta: http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1166&lang=pl

 

Pozdrawiam,

kris23

Edytowane przez kris23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś miał możliwość przesłuchania tego zestawu głośników? Proszę o opinię, ponieważ zastanawiam się nad zakupem.

 

Oficjalna strona producenta: 1555514[/snapback]

Zakupiłem ten zestawik, zanim się na niego zdecydowałem przetestowałem różne zestawy Creative`a i Logitecha w przedziale cenowym 249-700zł i nie ma porównania zestawik cały w drewnie ma dużo lepszą moc i dźwięk super cgcoiaż narazie nie mam karty dźwiękowej która obsługuje 5.1 to dźwięk brzmi naprawde świetnie, zapewne jak zmienie karte dźwiękową na obsługującą 5.1 to dźwięk dużo bardziej się porpawi. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten zestawik, zanim się na niego zdecydowałem przetestowałem różne zestawy Creative`a i Logitecha w przedziale cenowym 249-700zł i nie ma porównania zestawik cały w drewnie ma dużo lepszą moc i dźwięk super cgcoiaż narazie nie mam karty dźwiękowej która obsługuje 5.1 to dźwięk brzmi naprawde świetnie, zapewne jak zmienie karte dźwiękową  na obsługującą 5.1 to dźwięk dużo bardziej się porpawi. Pozdro

1591768[/snapback]

A czy masz możliwość przetestować je na odtwarzaczu dvd?

Jak są zbudowane satelitki, są jedno- czy dwudrożne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...