Skocz do zawartości
luki2

Jaka Plyta Pod Socketa Nie Wazna Cena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Sytuacja wyglada nstepujaco:moj epox 8rda3+ rev:3.3 uległ uszkodzeniu(poczulem spalenizne i koniec) :D , plyta jest w serwisie(komputronik). Mam nadzieje, ze mi jej nie naprawia i jak tak sie stanie to bede mogl wybrac dowolna inna plyte za cene conajmniej epoxa(rok temu 380zł) lub doplacic i kupic inna. I teraz pytanie jaka plyte wybrac pod socketA???? Cena sie nie liczy bo raczej trudno dostac plyte pod Athlona xp drozsza niz 400zł, Zastanawiam sie nad MSI Platinum albo Gigabyte pro2(rev 2.0)-ich minus to brak otworów pod dobre chlodzenie np bigtyphoon. Zastanawiam sie tez nad Abit an7(ma otwory ale zaduza strata kasy bo kosztuje teraz 240zł). no wiec co wziac pewnie, ze jest jeszce Epox 8rda6+ ale mam zraze do tych plyt szczegolnie do wydajnosci, na FSB 200 i geilach z cl 2.5 mialem odczyt w everescie 2800mb/s(tragedia). Milo widziane opinie uzytkownikow tych plyt szczegolnie na temat jej wydajnosci i ewentualnych poprawkach w zgledem 8rda3+(napewno poprawili zasilanie). Co powiecie o DFI na socketA zdazaja sie rzadko ale czasami sa. Z gory dzieki za pomoc. Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać miałem 2 abity nf7 w serwise dali mi zamian epoxa 8rda3+ Pro i musze powiedzieć że jestem zadowolony wcześniej na abicie na wc proc bujał mi stabilnie na 2340mhz :) na ac 2ghz :D a teraz na epoxie widac wynik w sigu (będzi więcej ale temp mnie ogranicza) epox jest dobrze wykonany, dobra chłodzenie nb, tylko w[ciach!]ia mie ten bios :mur: Polecam epoxa choć jak bym znalazł tanio dfi to pewno bym łyknoł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei masz sie co napalac bo dostaniesz nówke epoxa

1557421[/snapback]

Właśnie dostaniesz nową taka samą chyba że nie będą mieli na stanie a czas naprawy gwarancyjnej się skończy to zaproponują coś innego.

Ale jak byś się z nimi dogadał że jak mają wymieniać na nową to żeby dali inną, jak wybierzesz coś w tej cenie to powinni się zgodzić bo różnicy w cenie to Ci raczej nie oddadzą.

Ja wymieniłem uszkodzone RAMy 2x256 GOODRAM na 2x512 KINGMAX z dopłatą, ale to był inny sklep i osobiście gadałem ze sprzedawcą.

A DFI Lanparty NFII ULTRA spróbuj wyłudzić może się uda.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...