Skocz do zawartości
stg

Jaką Karte Wybrac ? :(

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie 6800 będzie DZIAŁAŁ na kompie z 1Ghz. Dobrze że walisz głową w mur, przyda ci się.

1566905[/snapback]

Wcześniej napisałeś że:

 

Karty graficzne nie mają żadnych wymagań co do procesora.

Co jest oczywistą bzdurą. Sam zrób baranka o ścianę to zaczniesz może pisać sensownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałeś że:

 

Karty graficzne nie mają żadnych wymagań co do procesora.

Co jest oczywistą bzdurą. Sam zrób baranka o ścianę to zaczniesz może pisać sensownie.

1567350[/snapback]

Wiem co napisałem. Wiec co ty sugerujesz? że karta nie będzie działać? Pomyśl zanim coś napiszesz, pytanie brzmiało:

 

"Też się zastanawiam czy kupic Galaxy GeForce 6600GT. Tylko nie wiem czy będzie współpracować z moim prockiem(P4 1,5@1,6 Ghz)? A jeżeli nie to trzeba będzie ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Radka 9550 albo 9600 XT "

 

Więc odpisałem mu że karta będzie działać. EOT, przyznaj że tylko szukałeś posta do którego by się tu czepić bez sensu i nabić sobie posty ew. pokłucić się z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz kupuje się pod daną konfiguracje, raczej dziwne że rozpatrujesz zakupu karty "pod zasilacz".

 

Jeśli to Codegen\Ropla\Megabajt to bym się zastanawiał nad kartami do R9200 lub FX5200, wyżej to wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...