Skocz do zawartości
spinex

Coś Pod Tualatina W Przyszłości - Asus Tusl-2c?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam Celerona chyba 850 (nie pamietam dokladnie jakiego), obecnie chodzi bez problemow oczywiscie najmniejszych na 1133... na p6vapa+ ECS.

Plyta nie obsluguje mi ata133 ani ata 100 - wiec to chyba troszke spowalnia, a juz od dluzszego czasu mysle o jakiejs nowej plycie. Jakies menu w biosie by sie przydalo tez :)

Na oku mam na razie tylko Asusa Tusl-2c, a przez jakis czas mnie nie bylo w temacie plyt glownych, wiec nie wiem co podobnego do tego asusa jeszcze brac pod uwage (producenci i modele). Za pomoc z gory dzieki.

Pozdro.

 

---

 

maly edit:

aha - widze, ze ata133 to chyba sie nie da wyciagnac...

czy brac sie w ogole za taka plyte jak sono?

Edytowane przez spinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Abit BX-133 RAID na BX ale po krótkiej zabawie da się Tulipanki odpalić z tego co wiem. Do tego dochodzi RAID i kontroler ATA 100 co razem daje 4 kanały a wiec 8 użadzeń do podpięcia. Jedyna wada to czasem wysiadające kondziory ale wystarczy raz zmienić na jakięs pożadniejsze i już ładnie wszystko biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka komputerów... AMD + Intel = war & piece in one hell's yard

Moje stare SLI

Sorki za offtop, ale to zdjęcie SLI pochodzi ze strony http://www.tcmagazine.info/articles.php?ac...showarticle=121 , więc jakbyś mógł to nie wciskaj innym kitu "czego to ja nie mam", OK? Tacy nie są lubiani.

 

spinex, sorry że w Twoim temacie, ale właśnie to zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka komputerów... AMD + Intel = war & piece in one hell's yard

Moje stare SLI

Sorki za offtop, ale to zdjęcie SLI pochodzi ze strony 1567978[/snapback]

ale wstyd..... sig zniknal, nawet tego posta juz nie ma... heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...