Skocz do zawartości
ka73ka

Sieciówka 3c905cx-tx-m -zmiana Domyslnych Ustawien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, swego czasu byla potrzeba zeby zmusic karte 3coma 3C905CX-TX-M do dzialania z predkoscia 10 mega. A wiec znajomy zassal jakies oprogramowanie z netu nagral na dyskietke odpalil z niej i zmienil domysle ustawienia sieciowy tak ze od tad zawsze dzialala domyslnie na 10mega. oczywiscie z poziomu systemu operacujnego da sie ja zmusic zeby dzialala jako 100tka .... I teraz moj problem polega na tym ze nie mam zielonego pojecia co to byl za soft <lol> przekopalem troche netu i nie znalazlem nic co by jednoznaczne stwierdzalo ze jest softem ktorego szukam ;] moze ktos z was mial stycznosc z takim programem i wie jak sie nazywa ?

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagasz stery ze strony 3com'a,wypakowalujesz katalog a nasteppnie (o ile dobrze pamietam) plik opalasz z patametrem:

 

update.exe /diagonly

 

jakby nie dzialalo, napisz popoludniu na priv to dokladnie okresle co i jak

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszaqu: Nie uzywam tylko windy i jak bys nie doczytal jestem w stanie tak zrobic, ale to nie ma wiekszego sensu.

 

Bulsky: Bardzo dziekuje, to w prawdzie nie byly sterowniki tylko program diagnostyczny ale chwycilem trop i wiedzialem wreszcie czego szukac B) Mam nadzieje ze ten program diagnostyczny zmienia ustawienia w pamieci karty a nie znowu na sile w widnowsie, ale wyglada ze w pamieci, pozniej jeszcze sprawdze na OpenBSD czy lyknal.

 

Dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...