Skocz do zawartości
markomarecki1

Pomocy Bo Już Niewiem Co Robić Restarty Itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

tydzień temu kupiłem sobie nowe podzespoły do kompa-procesor amd athlon 64 2800+ ,płyta gigabyte ga-k8ns ,karta graficzna-nvidia geforce 6600 256 mb. ,5123ddr,zasilacz350

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m sobie gierkę swat4 i jazda a tu podczas pierwszej planszy wszystko śmiga jak należy ,podczas drugiej zaczyna się momętami zacinać (zwalniać) a po jej przejściu gra się wyłancza i mam przez chwilę pusty pulpit bez ikon i bez paska.I tak prawie za każdym razem po przejściu 2 plansz jest koniec a co najgorsze po tym wszystkim muszę na nowo te plansze przechodzić.Co mogę zrobić by wszystko było ok. nie poto wymieniałem podzespoły kompa by chodziło jak przedtem a do tego się wyłanczało albo gram sobie w arkanoid potem ją wyłanczam a za chwilę komp mi się restartuje.Zdarzyło mi się też ,że ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>jąc outlooka też mi się komp zrestartował.W grach myślałem,że będzie szybszy.Przeskanowałem go adaware i nortonem,i nic nie znalazły

z góry dziękuję za odpowiedzi-Markomarecki

Edytowane przez markomarecki1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz - jakie nowe podzespoły sobie kupiłeś ? czy te wymienione na początku, czyli płyta, procesor, etc. ? jeśli tak - to nie kupiłeś nowych podzespołów tylko raczej nowego kompa i wsadziłeś do niego stare podzespoły.Jeśli wymieniłeś płytę główną i nie instalowałeś windows od początku (z Twojego postu to wynika) to masz duzo szczescia ze Ci sie wogule system uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz - jakie nowe podzespoły sobie kupiłeś ? czy te wymienione na początku, czyli płyta, procesor, etc. ? jeśli tak - to nie kupiłeś nowych podzespołów tylko raczej nowego kompa i wsadziłeś do niego stare podzespoły.Jeśli wymieniłeś płytę główną i nie instalowałeś windows od początku (z Twojego postu to wynika) to masz duzo szczescia ze Ci sie wogule system uruchamia.

1566799[/snapback]

w zasadzie zraz po wymianie płyty powinno się zrobić format ale jak to coś się uruchamia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już tego memtesta i co dalej bo jego trzeba na dyskietkę wgrać czy coś takiego a pużniej jeszcze coś zamieniać w biosie czy tak a jeśli tak to jak

1566686[/snapback]

program zrobi dyskietkę startową włożysz do napędu i włączysz kompa (sekwencja startowa w biosie musi być flopy jako pierwszy)po włączeniu kompa program się uruchomi z dosa i wykona testy aby były wiarygodne muszą potrwać kilka godzin zrób to w nocy do rana skończy i jak znajdzie błędy to znaczy że ram jest walnięty pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał podobnie jak ty i okazało się że ma gniazdko nieuziemione, możesz te pamięci bankami pozamieniać a ten zasilacz 350 to przypadkiem nie megabajt albo codegen jeżeli tak porzycz od kogoś zasilacz i sprawdź pamięc też ale raczej to zasilacz może nie wyrabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...