Skocz do zawartości
Dean_Markley

Sterowniki Do Kontrolera Ide Via

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś sterowniki do kontrolera IDE VIA. Instalowałem już pakiet VIA 4in1 ale sterowniki pozostają te same (z Windowsa XP). Mam problem bo UDMA na całym kontrolerze jest o jeden tryb niższe na każdym urządzeniu (dysk 1kanał, 2 kanał nagrywarka DVD i CD-ROM). Sprzętowo jest wszystko zgodne bo wcześniej wszystko chodziło OK. Ma to odczuwalną różnicę w kopiowaniu plików i nagrywaniu płyt DVD.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagladnij na via.com

 

co to tego ze masz microsoftu, mam instalowane stery z plyty do mobo i sa n 100% zainstalowane (kopiowanie filmu z partycji na partycje <30sek) a tez mi pisze ze sa od microsoftu wiecproblemu nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już je próbowałem ale komp mi sie nie chce uruchomić atrzymuje sie w fazie ładowania Windows i tak sie uruchamia ... nie wiem ile ale czekałem 15 min i nic dioda dysku nie migała więc sie na pewno nie uruchamiało wiec przywróciłem poprzednią konfiguracje. Teoretycznie chpset płyty jest zgodny ze sterownikami bo sprawdzałem ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

To może zdradź nam tą tajemnicę i napisz co masz w kompie?

plyta / dysk(-i) / napędy ...

Albo, sprawdzę na www.wrozka.pl i zaraz odpowiem dokładnie!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sprzet przeniosl sie na inna plyte glowna i mam takie pytanko

 

czy to dobrze ze DVD ROM i nagrywarka sa podpiete pod jedna tasme i chodza obecnie na Multi-WOrd DMA 2 a przy ladowaniu widzialem ze chodza w trybie PIO ( nie wiem czy to to samo )

 

zastanawiam sie czy nei powinny chodzi w trybie UDMA - ale sie nei znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...