Skocz do zawartości
kbzium

Agp (wejście) Do Kupienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że na mojej płycie głównej nie ma wejścia agp(wiedzałem to już wcześniej biggrin.gif ) - (tego gdzie się mocuje kartę), ale jest na to miejsce dokładnie przydzielone kreskami, ma kilkadziesiąt tranzystorów (czy nie wiem jak to się nazywa...) Ma też miejsce na śrubki i jest nawet podpisane agp (adapter? czy coś takiego- już nie pamiętam). Idealnie włożyłoby się tam wejście agp. Po prostu to musi być na to agp! Czy jest możliwość dokupienia takiego złącza agp? A jeśli tak, to gdzie można to kupić??? Jeśli nie rolleyes.gif tongue.gif smile.gif , to czy da się to wymontować jakoś z innego kompa??

 

 

dzięki za ewentualną pomoc! dziwne... mellow.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna kabelki dolutowac - z jednej strony do pinow na plycie a z drugiej do zlacza na karcie. Powinno dzialac. :D

 

ps. Zgadzam sie z przedmowca jakby co :)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam brakuje tylko wejścia agp. (tego ?plastikowego? gniazda. Jest tam prostokącik odpowiadający dokładnie wymiarom tego wejścia, jakieś ?metalowe? kółka?-złote (dużo ich jest) :D Podpisane jest agp slot. A teraz pytanie. Po CO TO KTOŚ DAŁ NA TEJ PŁYCIE, JEŚLI NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKUPIENIA AGP? Nie to żebym podwarzał wasze zdania, ale po prostu mnie to wkurza noi ciekawi... :D :lol: :lol:

 

dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, przynajmniej nikt tego jeszcze nie dokonał, może będziesz pierwszym.

 

 

PS. W twoim biosie można wyłączyć zintegrowaną grafike ?

Są wogóle jakieś opcje dotyczące AGP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji dot. agp ale z usb było tak samo. Coś nacisnąłem i się pojawiły wszystkie opcje :blink: . Zintegrowaną da się wyłączyć. Wydaje się, że brakuje tylko tego głupiego wejścia! Z tyłu płyty głównej jest wszystko OK, te malutkie takie jakby kanaliki srebrne są popodłączne do tych srebrnych kółek z tyłu. ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

pomocy

 

mój komp:

 

celeron 2.4

ddram 256mb 333MHz

dysk samsung 40 gb

zasilacz 400w

płyta jak wyżej w temacie

Edytowane przez zezal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego procka nie masz co dokupywac nowej grafy :lol:

 

 

p.s. nawet jak dokupisz to zlacze [a dokladnie wylutujesz z innej mobo :)] to dolutowanie tego wyniesie Cię drożej niż nowa/lepsza płyta główna

p.s.2 oczywiście nie licząc tego, że praktycznie jest to niewykonalne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...