Skocz do zawartości
SaNTa CLauS

Mozilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam zainstalowane następujaće programy z seri mozilli:

 

Mozilla Firefox- przeglądarka

Mozilla Thunderbird- poczta, grupy dyskusyjne

 

czy jest coś jeszcze z serii mozilli oprócz tych dwóch??

 

pozdrawiam

:blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zaśmiecał forum nowym tematem, wiec napisze tutaj.

 

 

 

1. Co zrobić, aby po wpisaniu adresu WWW (na pasku adresu) strona otworzyła się na nowej karcie? Jak dotąd otwiara się na tej samej karcie, która jest aktualnie aktywna. W Operze wystarczylo przytrzymać Shift + Enter i po sprawie.

 

2. Co zrobić, by linki do innych stron otwierały się na nowej karcie, a nie w nowym oknie? Dla przykładu linki z powyższego postu paulo otwierają się u mnie w nowym oknie, a chciałbym, aby otwiarały się w tym samym oknie, ale na nowej karcie.

Od razu zaznaczę, iż w opcjach mam ustawione tak:

 

Dołączona grafika

 

3. Można jakoś wymusić w opcjach przeglądarki, by mogła otwierać TYLKO JEDNO okno na raz?

 

4. Jak chcę przejść na poprzednia stronę (zielona strzałka w lewo/prawo), to zawsze mi przładowuje tą stronę. Można to jakoś wyłączyć (by było bez przeładowania).

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki w Mozilli i FirefoX otwieraj srodkowym przyciskiem myszy - wtedy otwierają sie w nowych panelach.

 

A co do nowego adresu.

Dajesz CTRL+T, otwiera sie nowy TAB i tam wpisujesz adres. Przynajmniej ja tak robie i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...