Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Warhammer 40.000 Fire Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

odrazu mówie że link do starego tematu warhammer 40.000 Fire Warrior jest zły lub nieaktualny, tak przynajmniej mi pisało gdy kliknołem w indeksie gier link do tematu więc chyba nie jest złe że zakładam nowy temat o tejże grze :mellow: :-|

No dobra, napewno wiecie co to za gra, a więc do rzeczy. Kupiłem rok temu tą gre, pograłem odinstalowałem itp. teraz naszła mnie chęć do pogrania, instaluje gierke jest ok, chce już ją uruchomić a tu mi wyskakuje komunikat że musze zainstalować Microsoft .NET Framework i teraz pytanie, co to jest? Nie da sie tego jakoś obejść czy coś, czy musze to instalować by pograć w gierke? Rozmawiałem z pomocą techniczną w cd-projekt pare miechów temu z tym samym problemem i mówili że nie trzeba instalować Microsoft .NET Framework by móc zagrać w tą gre :/ To jak, mam instalować, czy da sie jakoś obejść?

 

Update: Zainstalowałem to cuś i nadal gra mi sie nie chce uruchomić :angry: help :sad: :unsure:

Update2: Wyskakuje takie coś: The Managed DirectX components for Microsoft .NET were not detected on this machine. This component is included in the Fire Warrior install process - the game cannot run without it. Please re-install from the original CD.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu mówie że link do starego tematu warhammer 40.000 Fire Warrior jest zły

Update2: Wyskakuje takie coś: The Managed DirectX components for Microsoft .NET were not detected on this machine. This component is included in the Fire Warrior install process - the game cannot run without it. Please re-install from the original CD.

1569377[/snapback]

 

Pisze ze ta gra nie działa bez tego Majkrosoft coś tam coś tam, i musisz przeinstalowac gre prawdopodobnie instalujace ten shit od M$....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...