Skocz do zawartości
zergaliz7

9105 Firewall Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda nastepująco pomimo , że wpisalem swój komputer do DMZ Hostw częsci gier które zakładam Aeo 2 i Fallout tactics występuje błąd. MIanowicie gre widać , ale nie da sie do niej dołączyć . Natomiast gdy druga osoba zaklada (ma wlasne ip itp., na sagemie 800 wszystko dziala jak podloncze)

wogólne gry nie widze , wydaje mi się , że to firewall cos blokuje. Da się go jakoś wyłączyć?

 

 

Aha i jesze jedno gdy do port Port Triggering dopisalem porty 1-55000 chwile dzialalo ale potem router się wiesza.

Edytowane przez zergaliz7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja che dla kilkunastu aplikacji a pozatym nie che mi sie bawic po jednym porcie, mam 2 kompy i wlasnei ten che zeby mial full uprawinienia , a tamten tylko stronki, ale nie odbiegają od tematu : to mnie nie zbliża do rozwiązania problemu..... A o to chodzi ze DMZ nie dziala prawidlowo, i nie wiem czemu dalej pory sa zablokowane....

Edytowane przez zergaliz7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby który firewall Ci blokuje - na routerze czy w windzie? Windowsowy możesz wyłączyć w panelu ster. bodajże .... Przerzucenie całego DMZ niepotrzebnie czyni kompa podatnym na ataki z zewnątrz - tak jak byś miał Neo podpięte do netu (bez routera) - wtedy firewall software'owy jest jedyną rzeczą ochraniającą system. Chyba jednak lepiej ustawić te parę przekierowań dla wybranych aplikacji .... Przynajmniej masz wtedy pełną kontrole nad tym co przychodzi z internetu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...