Skocz do zawartości
kazbek

Internet W Laptopie Od Idei - Gprs I Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już możliwość "kupna" przez indywidualnego człowieka nie tylko firmę netu przez GPRS i EDGE w Idei www.moc.idea.pl..

Dla mnie jest to zbawienie - na mazurskiej wsi nie ma żadnej możliwości założenia jakiegokolwiek stałego łącza- jedynie Blueconnect od Ery za 120zł + 30zł za taryfę data gdzie działał by i tak tylko GPRS., za modem dla Tepsy płacę krocie i połączenie jest tragiczne - 31.2kb/s :(

Za niecałe 60zł z vatem w Idei bedę miał 53.6kb/s bez żadnych ograniczeń czy to czasu czy ściągniętych danych..

 

Pozdrawiam - lece do Idei :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety limit na sciagane dane jest..tzn idea zastrzega soie mozliwosc zmiany paramtrow lacza po przekroczeniu 0,5GB danych, choc podono narazie nie jest to egzekwowane, mimo tego limitu ja tez przemierzam sie do tego lacza, bo na predkosci modemowej to i to 500mb jest znosna iloscia, a i po przekroczeniu lacze dalej dziala(ciekawe tylko do jakich predkosci przycinane jest lacze...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam blueconnecta i bardzo sobie chwalę. pamiętajcie tylko że 56k to może i jest w dół, ale w górę to już porażkowe jest...

a poza tym na blueconnect jest 2 giga.

popatrz też na mapę - może się okazać że za 3 miechy będziesz pluł sobie w brodę że nie kupiłeś z edge'em.

Edytowane przez Majselbaum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...