Skocz do zawartości
Kanghoy

Jakie voodoo pod cienkiego kompa ;).

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, kto najezdza na moejgo V Banshee? stare toto faktycznie jest, ale JARE - gram w Colina2 800x600 full detail, wiec prosze mi tu nie zarzucac, ze karta taka zla! po optymalizacji mam w 3Dmarku2000 1700 punktow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle ,że do takiego kompa to nadaje się tylko voodoo ; nie patrz na rive gdyż nie posiada glide i ma cienką jakość obrazu , na twoim kompie w doom3 napewno grać nie będziesz ale z takim voodoo 3 3000 to może nawet quake3 w 800x600 ruszy (kiedyś miałem pII 300 i voodoo 3 2000 i q3 działał spoko) ,stare gry działają poza tym zdecydowanie lepiej pod glidem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle ,że do takiego kompa to nadaje się tylko voodoo ; nie patrz na rive gdyż nie posiada glide i ma cienką jakość obrazu , na twoim kompie w doom3 napewno grać nie będziesz ale z takim voodoo 3 3000 to może nawet quake3 w 800x600 ruszy (kiedyś miałem pII 300 i voodoo 3 2000 i q3 działał spoko) ,stare gry działają poza tym zdecydowanie lepiej pod glidem

RafałB ma racje...jakbyś jeszcze miał proca 400 chociaż to juz good.

Voodoo miał problemy z q3 z wydajnością i stabilnością.....ale w moemncie pojawienia sie nowych sterów( jak to w 3dfx zawsze było) wszystko chodziło mi cool na celeronie 400 i voodoo3 2K.

Jeszcze sobie na takim spręciorze pograsz w RUNE bo ma GLIDE i bedziesz szczytował z grafikją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Polecem VooDoo 3 2000.......wypas i tyle.

Pamieć na karcie 16 czy 32 w grach które obsługuje i tak nie gra roli.....ja miałem to kiedyś i chodziło lepej jak riva tnt 32 :)

No a świstak siedzi i zwija w sreberka. OCzywiści że gra role czy karta ma 16 czy 32 MB.

Ale z tym że nie ma sensu aglądać się za Rivą to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Polecem VooDoo 3 2000.......wypas i tyle.

Pamieć na karcie 16 czy 32 w grach które obsługuje i tak nie gra roli.....ja miałem to kiedyś i chodziło lepej jak riva tnt 32 :)

No a świstak siedzi i zwija w sreberka. OCzywiści że gra role czy karta ma 16 czy 32 MB.

Ale z tym że nie ma sensu aglądać się za Rivą to fakt.

Ale zauważ ze napisałem w ":w grach które obsługuje" ....nie mówie o nowych grach na których i tak bedzie 12 fps. :)

Np: Rune, Unrel Tournament, Unreal, nie ma to znaczenia.........

A jeżeli tweirdzisz ze ma to powiedz mi czym to sie bedzie objawiało :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnego kompa - dla ciebie Voodoo 2 w zupełności wystarczy , V3 nawet mija sie z celem bo bedzie nie wykorzystywane. W zasadzie to V2 działa optymalnie z procami 200-400 MHz. A co do podkręcania to powinieneś spokojnie wyciągąć te 266 , załóż tylko coolerek od durona i możesz śmiało kręcić.

ps. V2 nie jest warte wiecej jak te 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kek ;) za V 3 sie już brać przestałem-szkoda kaski.... za niedługo powinienem dostać jakieś informacje od gościa,który skłąda sianowate kompy :D na terat ceny v2 12 MB :). Ale dajcie skokój....pierwsze mi mówiecie-dokup ramq, potem zmień proc.... czy wy nie rozumiecie,że tego kompa dostałem za free i nie chce do niego zbyt dużo dokłądać??? Jedyne co moge zrobić to właśnie jeszcze ten akcel dokupić/ pokombinować z O/C ;) tylko boje sie bo ten AMD sie cholernie grzeje aczujnika temp tam nie mam ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy dla VooDoo3 16 czy 32 - a to z prostej przyczyny że były TYLKO 16 megowe. Dla takiego kompa (233) - V3 nie będzie wykorzystywane w 100% - a do 800x600 i strszych gier spokojnie wydoli v2 - ale lepiej znajdź wersję 12 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah jutro odbieram v 2 12 MB za 30zł!!! :D Moje marzenie-stałe 25FPS w q2 w 800/600....ciekawe czy sie spełni ;)

 

PS.proca chyba nie bede podkrecał,bo już sie brałem,ale sie okazało,że w biosie ustawień nie mam a nie mam książki do MoBo ,żeby zwory przestawiać ;/. Może mi sie uda ramq za free załatwić [pokombinuje,ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie... ;/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na K6-2 300MHz + Voodoo1 4mb(+S3 Virage 2mb na 2d) grałem w Q3 Arena na 800x600 i na większości mapkach chodziło no problem. Dodam że miałem wtedy 64mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 32 MB SIMM ;/ ,ale UT chodzi bombowo[jak dodam ramq ;), bo na tym 32 sie głos spóźnia o ok 0,5 s ;/] a q3 mi sie skubany nie chce uruchomić...pokombinuje jeszcze... Swoją drogą dziwie sie,że grałeś w 800/600 przeciez voodoo 1 nie obsługuje wogóle tej rozdzielki ... tak samo jak v2 1024/7xx ,no chyba,że sie 2 v 2 połączyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...