Skocz do zawartości
devouer

Net - Spadek Szybkosci?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, odrazu mowie ze nie wiedzialem gdzie napisac :P moze zaczne od poczatku, gralem sobie w cs:s pingi na serwach 50 , tak jak zawsze, ide na dworek wracam za 2 godzinki patrze a tu pingi po 200-400 refresciach!e nic! wbijam na serwa lagi jak #@$#%^ mysle sobie moze trojanek/spyware/etc skanuje etc nic nie wykrywa, pomyslalem moze wrzuce stary obraz C [ z przed 2 tygodni ] wchodze do csa nadal pingi 200. Juz nie wiem co robic pewnie to wina chello [ light 1 mb/s ] pomozcie cosik noooo :mur: :sad: :sad: .Bede musial do nich jutro przedzwonic moze cos wytlumacza

 

 

 

 

==========

 

Juz wszystko dziala, ping znowu 50 :) topic do zamkniecia

 

 

========

 

 

niestety znowu sie to powtorzylo - dzisiaj kolo 15-18 , dzwonilem do pomocy technicznej chello i gosciu raczej mi nie pomogl mowil ze net dziala dobrze tak jak powinien inaczej mowiac u nich wszystko OK , moze zrobic reinstalke cs:s albo windy || neta mam przez usb poniewaz zintegrowana sieciowka w abicie [ an8 ] jakos nie chce dzialac :mur: :mad: . Nie wiem juz co robic , wezcie cos pomozcie

Edytowane przez devouer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę dzieje się to w godzinach popołudniowych, wtedy jest wzmożony ruch - poprostu łącza nie wyrabiają i tyle

chello ma to do siebie, że podaje górną granice - 1mb/s, ale nie podaje dolnej

nic nie poradzisz na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...