Skocz do zawartości
Kepons

Bloczki Keponsa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ghost_dog

Wię ktoś może jak usunąć resztki kalafonii ze środka? (jaką chemią)

denaturatem (albo innym alkoholem - chociaz mnie by bylo szkoda rektyfikowanego :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie fajne te bloczki na dysk:D:D tylko musisz uszczelnić jeden ten przecięty bo jest nieszczelny:P:P

już jest szczelny :) sam wiesz :D

 

->ghost_dog: alkoholem próbowałem, ale nie dawało rady :) za to szczoteczka do zębów i cif dały :D

 

Na dniach skończe będą foty bloczku na mosy, narazie z badań wynika, że podstawa dobrze pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a używałeś specyfików które sie uzywa do wytrawiania płytek drukowanych? biały proszek albo zółte granulki (proszek lepszy imo...), dłużej przytrzymasz i 'płatki' miedzi bedą pływać , a medź zrobi sie jak hmm.. piaskowana? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a używałeś specyfików które sie uzywa do wytrawiania płytek drukowanych? biały proszek albo zółte granulki (proszek lepszy imo...), dłużej przytrzymasz i 'płatki' miedzi bedą pływać , a medź zrobi sie jak hmm.. piaskowana? :lol:

nie uzywałem - musze spróbować :D

 

BTW

Dołączona grafika

 

PASUJE!;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce co zapodałes ,,hinco'' to są zdjęcia tego samego na tej co ja dałem ale nie tylko też bardzo fajna stronka możemy korzystac z niej:D:D

fajnie :D ino my nie mamy cnc :?

Zresztą koniec OT pod tytułem "o bloczkach naszych kolegów zza granicy", tu gadamy o bloczkach kolegi Keponsa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a buczka i tak musisz dac bo Ci kondy oraz cewy zejda ;] i dotego wmiare mocnym klejem posmarowac ;] te wystajace dzyndzle nie sa za male ? one powinny miec ok 10mm na fotkach wygladaja na ok 7-8 .... ale to moze zludzenie ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lut na prawym kolanku na 2 focie wyglada, jakby go nie bylo ;] Ale, jak mowisz, ze szczelny, to uwierze. Moim zdaniem montaz bloku na mosy jest niepotrzebny, bo zwykly nawiew wiatrakiem 80tka na 5V (tak, jak masz teraz, nie?) w ostatecznosci z radiatorami by spokojnie wystarczyl. Jak juz jestesmy przy montazu, to jak rozwiazales ten problem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...