Skocz do zawartości
Gość seraf

Ostrzezenie Przed Arche I Wadliwymi 6800

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro i w swoim sklepie gostek sprzedaje 6800 produkcji gb i leadteka po bardzo atrakacyjnej cenie. Sa kupilem i nie mialem problemow jednak namowilem 3 znajomych na grafe leadteka od tego goscia.

Wszystkie 3 przyszly z wadliwymi potokami. Kropki widac juz przy odtwarzaniu video. Po zablokowaniu 4 potokow i zrobieniu z kart zwyklych le wszystko dziala.

Rewelaqcyjna cena tych kart to prawdopodobnie przerobienie zwyklych le na pelne 6800. W sumie nie polecam. Ja sam odstalem karte 16/6 ale 3 kolegow to nie przypadek ze zadna nie jest sprawna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tego gościa praktycznie całego mojego kompa: płytę, proc, ramy, grafę, freezera, zalmana, pentagrama i pastę silver 5, ponieważ dał mi na wszystkie części znacznie korzystniejsze ceny niż na allegro. Co prawda w paczce zabrakło grafy, ale zadzwoniłem do niego i (po zważeniu części i stwierdzeniu że faktycznie paczka była za lekka) na drugi dzień doslał mi grafę. Myślę więc że to jednorazowy przypadek (te karty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u niego zakupilem 6800 Gigabyta -16/6 bez artefaktow, znakomicie sie kreci na oryginalnym chlodzeniu.

 

Moze lepiej zakupic Gigabyta, bo wlasnie od tej firmy 6800LE nie istnieja

 

Cenowo GB i Leadtek stoja podobnie w tym sklepie. Mialem brac Winfasta, ale po rozmowie telefonicznej wzialem jednak 6800 od GB, na Leadteka kazano mi czekac ponad tydzien !

 

Poki co jestem bardzo zadowolony z zakupu, co bedzie dalej - czas pokaze...

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tego gościa praktycznie całego mojego kompa: płytę, proc, ramy, grafę, freezera, zalmana, pentagrama i pastę silver 5, ponieważ dał mi na wszystkie części znacznie korzystniejsze ceny niż na allegro. Co prawda w paczce zabrakło grafy, ale zadzwoniłem do niego i (po zważeniu części i stwierdzeniu że faktycznie paczka była za lekka) na drugi dzień doslał mi grafę. Myślę więc że to jednorazowy przypadek (te karty).

1588785[/snapback]

Ja sam mam od niego dobra grafe nie zmienia to faktu ze 3 kolejne do ludzi ktorym go polecilem przyszly wadliwe.

ja osobiscie uwazam ze sa to poprostu mody le nic wiecej.

Jedni mieli szczescie drudzy nie i to cala sprawa.

Pozdrawiam

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem w arche i jakoś mi działa 12p/6v !!! Ale natomiast mam problem z monitorem bo sie nie chce włączać, muszy wyłączyć kompa i włączyć ponownie i wtedy dopiero działa. Prosze o pomoc mam ASUSA 6800le i nie wiem co może być przyczyną??? może małe napięcie na agp albo coś w tym rodzaju??? mój zasilacz to 400W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakiś oem 400W Colors-IT ale to nie jest od zasilacza bo jak włącze kompa na jakiś czas i wyłącze i później znowu włącze to się włącza normalnie. Tak jakby karta sie musiała nagrzać i jak jest ciepła to wtedy mi się włącza monitor a jak jest zimna to musze wylączyć i włączyć jeszcze raz kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...