Skocz do zawartości
Makonar

Dziwnie Rozmazany Obraz: Jedynie Na Środku!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam monitor Hyundai'a. Fajny bo mały, 17". Kłopot w tym, że monitor jest ostry na krawędziach, i piekielnie niewyraźny na środku.

 

Strasznie to sie rzuca w oczy jak czyta sie np: jakis artykuł... od boku do boku wyraźny, a środek to chyba tylko w okularach można przeczytac.

 

No i co z tym fantem zrobic? Na złom? Do serwisu? Czy może jest jakis dystrybutor Hyundaia na polskę? Monitor ma firmowo 36 miechów gwary, ale Media Markt daje tylko 2, a w tej chwili drań ma już 2.5 roku.

 

Co polecacie? Może ten model tak już ma i trzeba przywyknac? Może można to wyregulować? A może po prostu sypie sie i trzeba się go pozbyc?

 

Wina karty graficznej odpada: poprzedni monitor miał wyśmienity obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wejść do menu serwisowego i tam powinienes znalezc opcje h/v-linearyty myślę, że właśnie to powinienes wyregulować - może coś się poprawi. Do menu serwisowego wchodzi się (przynajmniej u mnie V770) trzymając przycisk menu trzeba nacisnąć power, wychodzi się tak samo.Opcjami serwisowymi bawiłbym się z ostrożnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam monitor Hyundai'a. Fajny bo mały, 17". Kłopot w tym, że monitor jest ostry na krawędziach, i piekielnie niewyraźny na środku.

 

Strasznie to sie rzuca w oczy jak czyta sie np: jakis artykuł... od boku do boku wyraźny, a środek to chyba tylko w okularach można przeczytac.

 

No i co z tym fantem zrobic? Na złom? Do serwisu? Czy może jest jakis dystrybutor Hyundaia na polskę? Monitor ma firmowo 36 miechów gwary, ale Media Markt daje tylko 2, a w tej chwili drań ma już 2.5 roku.

 

Co polecacie? Może ten model tak już ma i trzeba przywyknac? Może można to wyregulować? A może po prostu sypie sie i trzeba się go pozbyc?

 

Wina karty graficznej odpada: poprzedni monitor miał wyśmienity obraz.

1589414[/snapback]

mam cos podobnego i ta sama firma monitora [KLIK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...