Skocz do zawartości
Winch2005

Sapphire Radeon 9200 128/128 - Padla?

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak... kupilem karte graficzna w kwietniu 2004 roku. Chodzila pieknie, niepodkrecalem jej bo sie niedalo. Zaraz jakies arty wyskakiwaly. Trudno, ten model z stajni sapphire'a nienadawal sie do tego. No ale, mam problem. Jakis miesiac temu karta zaczynala cosik szalec. Od czasu do czasu nieuruchamial mi sie komp. Modulujacy dzwiek z beepera. Zwykle wystarczalo ja poruszyc, albo zostawic kompa dluzej wlaczonego i go zresetowac. Ale roznie bylo, bo czasami sie ot tak poprostu wlaczal. Co bylo powodem zostaje wciaz dla mnie niewiadoma. W zeszlym tygodniu karta przestala odpowiadac, poprostu tak jakbyu jej niebylo. 3 piskniecia i koniec. Teraz musze jechac na RiveTNT. Juz mnie przy niej szlag trafia :D (szlag to chyba niejest przeklenstwo?) Ciekawostka jest to ze kumpel kupil identyczna karte jak ja w tym samym czasie. Tylko jego padla 3 miesiace wczesniej :D (mam powod do dumy) No i teraz tak, z karty nic nieczuc. Niewidac tez zeby bylo cos spalone. Co z nia moze byc?

 

http://www.nix.ru/autocatalog/sapphire/RAD...0_DVI&TVOut.jpg

 

moze jakas wadliwa seria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i wadliwa sztuka.

wrzuc karte do innego kompa dla pewnosci.

Przeczysc styki i dokladnie przyjzyj sie czy niema rysek na sciezkach.

moze zasilacz po[gluteus maximus]da. jakie masz napiecia ???

sprawdz reset biosa. zmien agp i fastwrite. pobaw sie ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i wadliwa sztuka.

wrzuc karte do innego kompa dla pewnosci.

Przeczysc styki i dokladnie przyjzyj sie czy niema rysek na sciezkach.

moze zasilacz po[gluteus maximus]da. jakie masz napiecia ???

sprawdz reset biosa. zmien agp i fastwrite. pobaw sie ustawieniami.

1590528[/snapback]

 

no wiec tak, styki sa troche... hmm, przytarte. Sa w duzo gorszym stanie niz te co mam teraz dla przykladu w rivieTNT. Scizki ogolnie wygladaja ok. Sprawdzalem ja na dwoch innych kompach tak jak karte kumpla. Zastanawiam sie czy niedaloby sie tego poslac gdzies albo cos. Na gwarancje odpada bo skonczyla sie w kwietniu tego roku :/ Wkazdym razie mam dwie takie same sztuki ktore padly :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...