Skocz do zawartości
lookeen

Toshiba Vs Asus

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

nie wiem na co sie zdecydowac...

toshiba tecra a4-108

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=pro...e34092c021fd3f2

 

czy

 

asus A6VC-B011H

http://www.afgcomputers.pl/product_info.php?products_id=2713

 

oba sa bardzo podobne, za asusem przmawia 256MB karta graf., a przyznam ze czasem lubie w cos zagrac dla odprezenia, ale toshiba to jednak zawsze toshiba

ceny sa zblizone stad problem...

 

co Wy byscie zrobili na moim miejscu, a moze jakis inny typ do ok.5000?

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie znalazles przetarg ;) imho trudniejszego nie mogles

Oba sa super, oba wydajnosciowo/cenowo podobne...nie wiem, chyba dizajn i ogolny filing powinny zadecydowac...

Tylko gdzie ty bedziesz mogl oba obejzec to nie mam pojecia :)

pozdrawiam i zycze trafnego wyboru

 

ps

128 czy 256mb w karcie graficznej nie ma aktualnie praktycznie znaczenia, zwlaszcza w takich raczej średnich wydajnosciowo ukladach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Asusa :wink: IMO Asus solidniej wykonany (tecra jakas delikatna :P ), nowsza linia produktow, kamerka i bluetooth. Asus dorzuca jeszcze b. fajna firmowa torbe i myche logitecha. Z drugiej strony moge podejrzewac, ze toshiba ma duzo lepsze glosniczki - herman-kardon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toshiba ma niewiele ponad 2h pracy na bateriach, takze to niewiele zmienia, nie ulatwia wyboru. Wyczytalem ze napedy optyczne w Asusie sa dosyc glosne i glosniki slabej jakosci ( i tak bede używał glosnikow zewnetrznych creativa) Nie wiem natomiast jak wygladaja te elementy w Toshibie.

 

Za Asusem przemawia glownie grafika 256MB, czy to duza róznica w porownaniu ze 128MB w Toshibie?

 

Asus kusi, ale mam obawy;( moze niepotrzebnie,co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że Asus nie ma się czego wstydzić pod względem jakości wykonania w porównaniu do Toshiby. A co do wyboru to jest na pewno ciężki :). Ten model

Asusa ma taki sam proc jaki jest u mnie i tą samą obudowę,pratycznie jest taki sam oprócz karty graficznej. Najlepiej byłoby gdybyś mógł potestować tą Toshibę. Minusem Asusa jest poziom głośności (przynajmniej u mnie) na zasilaniu z gniazdka i słabo działająca spacja (trzeba ją wciskać bardziej na środku,na samym brzegu nie łapie),minusem Toshiby jest na pewno gorsza karta graficzna,przecież 6200 jest sporo szybszy niż X300,który pewnie jest również 64-bitowy. Hmm,ciężki wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Z tych dwoch to zdecydowanie Asus :D Model A6v jest bardzo udany :) W malej obodowie jest za to zamknieta wydajna grafika x700 :D Uwielbiam toshibe jednak z tych dwoch polecam Asus :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwoch to zdecydowanie Asus :D Model A6v jest bardzo udany :) W malej obodowie jest za to zamknieta wydajna grafika x700 :D Uwielbiam toshibe jednak z tych dwoch polecam Asus :)

Pozdr.

1685276[/snapback]

tak poza tematem: moze bys wrzucil na rankingi sprzetu ta swoja piekielna maszyne - bo jest sie czym pochwalic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...