Skocz do zawartości
emre

Jaki Palmtop Do Czytania Ebooków?

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę sobie kupić palmtopa bez zewnętrznej klawiatury do czytania ebooków!

 

Co mi polecacie? Nie przeszkadza mi, może być nowy, używany, ale nie chciałbym na niego przeznaczyć więcej jak 300-350zł. Aha dobrze by było jakby miał możliwość rozszerzenia pamięci kośćmi CF.

Macie jakieś propozycje, rady dla mnie? Zamieszczajcie je w tym temacie. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chcesz kupic konieczne palma. W tej cenie co podales to mozesz trafic jedynie jakas zirke 31 itp. Lub cos starszego mozes zkupic za 100zetow. Np. Palm M105 - do czytanai ksiazek w zupelnosci wystarczy. Jesli chcesz miec dobry ekran to sony clie 25/35 bedzie dobrym wybore, 320x320, kolorowy bardzo wyrazny ekran. Niestety jak to sony - memory stiick. Pamietaj jednak ze ksiazki sa bardzo male i nie potrzeba duzej karty. Mozesz rowniez poszukac jesli chcesz jakiegos taniego pockepc. Np dell x5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=60299130 chyba najlepszy i ciut drozej niz napisales ale coz ;) przesylke moze przezyjesz a palmik fajniutki, sam bym kupil jakbym mial $, poza tym soniaki dobrze mp3 odtwarzaja, wiec z dodatkowa karta pamieci bedziesz mogl sluchac ksiazki nie tylko czytac :D

 

http://www.pdaclub.pl/ - tam sie wszystkiego dowiesz, byl gdzies nawet watek o palmach do ebookow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wasze rady!!!

Niestety mam kolejny problem :blink: . Dostałem aparat cyfrowy Minolta ze złączem na karty SD/MMC i kartą SD Kingston Elite Pro 256MB. Czy znacie jakieś fajne palmtopy, które obsługiwałyby tą kartę?

Aha dodam jeszcze, że maksymalna realna cena takiego palma to 400zł. Jak już pisałem nie przeszkadza mi - może być to sprzęt używany. A może ktoś z tweakowców ma coś takiego do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...