Skocz do zawartości
bartleby

Zobaczcie Prosze Ta Delte / Przekret ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zobaczcie to prosze http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=60018762 moze ktos wie co to za sprzedawca bo nie chce kupowac jakiegos starocia naprawianego. Tak w ogole jesli ktos ma zastrzezenia i w ogole jakies komentarze co do tego zasilacza to tez prosze pisac (tam jest MEDION na czarno napisane !!). Mam jazdy z nowym fortronem 300GTF ktory prawdopodobnie nie wyrabia z A1900+ i radkiem 9500pro i zdecydowanie nie chce kupowac 3 raz zasilacza.

I jeszcze jdna sprawa, nie wiem jak tam jest z wtykiem ATX, znaczy ilu pinowy, mialem fortrona 350W z 24 pinowym wtykiem i na 2 egzemplarzach +12 przekraczalo 13V.

Edytowane przez bartleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje Ci moj tescik z innego posta, bo mi sie niechce pisac jeszcze raz :)

 

>>>>

A1700+@2300mhz 1,7V, Fic Au13, CD,CD-RW, dysk 80GB, Radeon 9800PRO@ 450/700, wszystkie wentyle i inne pier... :

3,3V; 3,28V

5V; 5,09V

12V; 12,01V - 12,02V

 

Wszystko stabilne jak skala, a do tego naprawde zadnych roznic miedzy IDLE i Stres (3DMark, Prime95), malo tego, zasilacza WOGOLE nie slychac Nic dodac nic ujac. Ja jestem z niego baaardzo zadowolony.

>>>>

 

Mam go juz od dluzszego czasu i naprawde w tej cenie to poprostu rewelacja.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zasilacz, na konfigu jaki mam w sygnaturze napięcia trzyma jak skała. Zresztą wogóle nie dowierzałem że wentyl w zasilaczu się wogóle kręci. Jest totalnie bezgłośny ;) Kupowałem od tego gościa co podawałeś u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opłaca mi się tą Deltę albo Fortron FSP350-60MDN zamienić z moim Chieftecem 1136H ... cenowo oczywiście nie ... ale chodzi mi ...

1. O chałas ... a mój Chieftec ... jest GŁOŚNY z tego co piszecie ta Delta / Fortron jest bezgłośna...

2. O bezpieczeństwo i możliwość CONAJMNIEJ utrzymania i pociągnięcia przez tą DELTĘ / Fortrona ... mojego konfigu i to kręconego ... Chieftec daje radę ... ale te napięcia (odczytywane z chyba aidy ... jakieś niestabilne .... są na nim...

[Cpu coś koło @ 11x210] / [GPU @ 548/678]

 

Jak sądzicie...

 

p.s. Moja Mobo Epox 8rda+ rev 2,2 nie ma wejścia na ten dodatkowy wtyk 4 pin ... Czy to powoduje że któryś z tych zasilaczy jest dla mnie nieprzydatny .. ??

 

I który mi polecacie ?? Deltę/ czy fortrona .. ??

 

p.s. wiem że ta zamiana jest dziwna ale jeśli ta zasiłka jest tak samo dobra jak mój Chieftec (albo i lepsza ... i do tego CISZA ... to kupię tą a sprzedam Chiefa ...

 

P.s.2 Ta zasiłka ma to wyjście zasilające pasujące do mojego mobo .. ??

Edytowane przez Armani01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys tego Chiefteca 1136H. Tak jak mowisz, bardzo GLOSNY, a do tego jak dalem Radeona 9800PRO bez krecenia to 12V spadlo do 11,6V. Teraz mam ta DELTE i nawet jak mialem RADKA 9800PRO wykreconego na 450/700Mhz to napicia sa idealne, a do tego zasilki WOGOLE nie slychac. Naprawde polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś ma same przekręty. Jak ja dostałem tą deltę to miała trochę wgniecioną osłone wentyla ale juz nie chcialem się z nim dochodzić. A że zamiast delty wysłać fortrona bez wcześniejszego uzgodnienia to szczyt chamstwa. A gościu w regulaminie ma u siebie że w ramach reklamacji przesyłkę w jedną stronę pokrywa kupujący.. bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...