Skocz do zawartości
Nevar_

Obsługa Zdarzeń Dynamicznie Stworzonego Komponentu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pisze program w API, i tworzę sobie komponent ServerSocket i ClientSocket ale nie wiem jak obsluzyc ich zdarzenia :blink: ? Nie za bardzo sie znam na dynamicznym tworzeniu komponentow. Moja aplikacja ma wlasna petle komunikatów, więc jak mam zrobic zeby komponent sam odbieral swoje komunikaty :blink: ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

API (ang. Application Programming Interface) - programistyczny interfejs aplikacyjny (aplikacji) - specyfikacja procedur, funkcji lub interfejsów umożliwiających komunikację z biblioteką, systemem operacyjnym lub innym systemem zewnętrznym w stosunku do aplikacji korzystającej z API.

 

Więc w czym ty w końcu piszesz i co masz za problem to ja do końca nie jestem w stanie zrozumieć ale może to tylko ja.

 

Best Regards

Michał J. / FooKy

Edytowane przez FooKy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałem program w Delphi z użyciem komponentów ServerSocket i ClientSocket bo potrzebowałem komunikacji przez TCP/IP. Teraz pisze program w API bez użycia formularzy. W jaki sposób mam się komunikować z innym komputerem? Czy APi posiada jakies funkcje do tego? a moze w jakiś inny sposób?

 

Teraz chyba dobrze opisałem mój problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...