Skocz do zawartości
sadam^

Gf5700le, P4 - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie napisac ten temat, zdecydowalem sie ze napisze go tu :P

mam taki problem, kupilem ( na allegro ) procesor p4-b 2.4ghz 512/533fsb, mialem plyte pc-chips m952 na ktorym byl celeron 2.4ghz, nowe ddr'y 256 elixir pc3200, zasilacz 300v, dysk 40gb maxtor i nowa karte graficzna gf5700le 128/128. Problem jest taki ze wszystko jest dobrze podlaczone, ale nie rusza wiatraczek na karcie graficznej, nie odpala sie wogole monitor ( jak by nie bylo karty graficznej ), dysk slychac ze pracuje, wentylator od procesora sie kreci, probowalem wpiac stara karte na pci ale tez nie dziala, nie wiem co to moze byc :blink: plyta, procesor nie mam pojecia

Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Fsb procka podniosło częstotliwości pamięci. I komp dlatego nie odpala. Sróbój ustawic zworkę na płycie głównej na FSB 533 mhz.

1604223[/snapback]

probowalem przestawic cpu clock na wszystkie jak sie da ( 100, 133 i 200 M ) ale nic to nie dalo :?

jakeis inne pomysly ?

////UPDATE

zasilacz jaki posiadam to codegen 300w model: 300x1, moze sie przyda

Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj jeszcze włożyć stary procek i zostawic nową kartę. Jeśli odpali to wiesz w czym leży problem. Pokombinuj. Może ten procesor jest uszkodzony. Może to być też wina zasilacza. Tutaj link do stronki gdzie możesz sobie podliczyc ile prądu zjada twój sprzęt - http://www.jscustompcs.com/power_supply/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...