Skocz do zawartości
kaminiak

Sempron 64 2800 Vs. Athlon 64 2800

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mam ten sam problem. Wydaje mi się, że Sempron 64 2800, a nawet 2600 po OC mogłby śmialo konkurować z A2800.

Może ktos posiada jakis link do testu A2800 i różnych sempronów 64, bo ja szukalem i nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kontroler pamieci,sse3 i teoretycznie lepsza podkręcalność wynikajaca z mniejszgo wymiaru technologicznego. Za a64 przemawia tylko większy cache.

1607579[/snapback]

A czy nowy kontroler pamieci i sse3 nie jest obecne dopiero w modelu Sempron 3100+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sempy 64 to wszystkie

1618048[/snapback]

Ok, przepraszam za zamieszanie, sugerowalem sie opisem na arest.pl (gdzie nie wymieniono sse3 i tym ze zdawalao mi sie ze przeczytalem gdzies ze dopiero od 3100)

Sempron 2800+ 64bit @ Arest.pl

 

Czy kazdy semp 64bit ma obsluge cool & quiet?

Jestem wlasnie w trakcie szukania taniego Sempa 2800 64bit, znacie tanie sklepy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Sempach 64-bitowych mogą już działać 2 moduły pamięci @ 200Mhz. A powiedzcie mi, czy na Athlonie64 2800+ można pracować z 2 modułami pamięci @ 200Mhz (jeden dwustronny, drugi jednostr.)???? Czy oba muszą być jednostronne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...