Skocz do zawartości
Paweł

Który GeForce4 Ti4200 jest najlepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Zjadą go na bank. Nie pytaj który jest najlepszy, tylko zastanów się ile chcesz przeznaczyć na niego kasy. Jeżeli nie za dużo to godnym zastanowienia się jest Prolink, jeżeli trochę więcej to masz już do wyboru MSI, Leadtek'a, Asusa, Abita i Gainward'a. Wersję też musisz wybrać sam, większość kart ma wy. TV ale to czy będziesz miał vivo zależy czy go potrzebujesz.

Róznica w wydajności i podkręcalności jest niewielka i pierwsze 3 wymienione przezemnie marki są bardzo zbliżone, więcej zależy od szczęścia, na jaką kartę trafisz (seria).

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetsem posiadaczen MSI. Karta niezle sie kreci, ale ma skopane oprogramowanie [u mnie co najmniej nie che ruszyc]

Tzn, co dokładnie jest skopane.

Pozdr.

Mi nie działaja standardowe sterowniki od MSI [zakładki w ustawianie nie otwieraja sie i zawieszaj mi kompa]

Podobnie jest z tym "przepieknym" programem do podkrecania karty [nie pamietam nazwy.

Mam stary 40.72 i komp jest stabilny do bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o karcie GeForce4 Ti-4400 Leadtek Winfast A250-TD (tv-out + DVI) :?:  :?:  W komputroniku ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=807 ) za 964 zeta? Zastanawiam sie nad tym lub MSI GF4 Ti-4200 VTP 128MB DDR TD128 TV/VIVO/DVI (ze wzgledu na cene).

ladna zabawka.... jednak wole cos tanszego ;) np geforce 3 ti200 i krecic do Ti500 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetsem posiadaczen MSI. Karta niezle sie kreci, ale ma skopane oprogramowanie [u mnie co najmniej nie che ruszyc]

 

Mam to samo, ale to nie jest istotne. Sterów MSI nie używam, a karte można kręcić innym oprogramowaniem choćby Power Strip'em :!:

Poza tym karta jest OK :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o karcie GeForce4 Ti-4400 Leadtek Winfast A250-TD (tv-out + DVI) :?:  :?:  W komputroniku ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=807 ) za 990 zeta? Zastanawiam sie nad tym lub MSI GF4 Ti-4200 VTP 128MB DDR TD128 TV/VIVO/DVI (ze wzgledu na cene).

ciekawe co za fantomas kupuje w komputroniku :?

przeciez tam drozyzna

 

looknij tu:

 

www.polbras.com

www.proline.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja miałem to wszystko zainstalowane i mi działało bez problemu, szczerze mówiąc podkręcać dało sie tylko tym programem MSI, a i z resztą rzeczy nie było problemu...

A jaki masz Windows... Może to wina winXP :?:

 

OK już wiem masz Win2000... Także bardzo możliwe, że pod WinXP są problemy :!: :?: Co WY na to :?:

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gainwarda Ti 4200 Ultra GS z Komputronika i jestem bardzo zadowolony, polecam. Duże możliwości.

Karta z mozliwosciami kazdej innej gf4ti4200, np. winfasta lub MSI, a drozsza o 200 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gainwarda Ti 4200 Ultra GS z Komputronika i jestem bardzo zadowolony, polecam. Duże możliwości.

Karta z mozliwosciami kazdej innej gf4ti4200, np. winfasta lub MSI, a drozsza o 200 pln.

Dokładnie, napisałem o tym wyżej, ale jeżeli ktoś ma kasę, nie żal mu 200zł a miałby mieć potem złe samopoczucie, to czemu nie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...