Skocz do zawartości
Koowi

Problem Z Przelogowaniem Użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Alo... mam problem z przelogowaniem między użytkownikami ...

Mam windowsa xp wczoraj formatowałem bo myślałem że ten błąd zniknie ale dalej to samo ... Więc mam 2 konta moje i taty i jak siedze na moim dłuższy czas i chce sie przelogować na jego konto przy wpisywaniu hasła naciskam enter i wyskakuje czarny ekran i tabelka z komunikatem :

 

Komunikat logowania

System nie może wykonać tego logowania. Serwer uwierzytelniający raportuje błąd

(0xC00000BB) Więcej szczegółów można odnaleźć w dzienniku zadań.Przekaż ten błąd administratorowi sieci lub systemu

 

Próbowałem dać Przełącz użytkownika to jak wpisuje hasło to pisze , że jest błędne :-/

I nie wiem o co w tym chodzi :-/ Formatowanie nie pomogło :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie jest problem bo sprawdałem wszystkie te problemy w dzienniku zadań i nic nie znalazłem dotyczącego tego <_< Jeśli chodzi o te z czerwonym kółeczkiem i białym krzyżykiem to mam dwa błędy

LsaSrv

Service Control Manger <_<

 

Edit:

Typ zdarzenia: Inspekcja niepowodzeń

Źródło zdarzenia: Zabezpieczenia

Kategoria zdarzenia: Logowanie/Wylogowanie

Identyfikator zdarzenia: 537 Data: 23-07-2002

Godzina: 09:17:42

Użytkownik: ZARZĄDZANIE NT\SYSTEM

Komputer: nazwa komputera

Opis:

Błąd logowania:

Przyczyna: Podczas logowania wystąpił błąd

Nazwa użytkownika: nazwa użytkownika

Domena: domena

Typ logowania: 11

Proces logowania: User32

Pakiet uwierzytelnień: Negocjacja

Nazwa stacji roboczej: nazwa komputera

Kod stanu: 0xC00000BB

Kod podstanu: 0x0

 

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ program Winlogon.exe próbuje w niewłaściwy sposób przetworzyć buforowane zalogowanie się użytkownika na komputerze lokalnym.

 

Rozwiązanie

Poprawka jest obecnie udostępniana przez firmę Microsoft, ale jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko na komputerach, na których ten problem występuje. Ta poprawka prawdopodobnie przejdzie dodatkowe testy. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następny dodatek Service Pack dla systemu Windows XP zawierający tę poprawkę.

 

Aby natychmiast rozwiązać ten problem, skontaktuj się z Pomocą techniczną firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych opcji pomocy technicznej oraz sposobu kontaktowania się z firmą Microsoft, odwiedź następującą witrynę w sieci Web:

http://support.microsoft.com/default.aspx?...=fh;PL;CNTACTMS

 

Znalazłem na ich stronie takie coś może ktoś posiada tą łatke albo by umiał załatwić...

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wół na stronei napisane:

 

Numer ID artykułu : 327889

Ostatnia weryfikacja : 20 listopada 2003

Weryfikacja : 4.1

A do tego dalej :

 

Ta poprawka prawdopodobnie przejdzie dodatkowe testy. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następny dodatek Service Pack dla systemu Windows XP zawierający tę poprawkę.

Reasumując :

Stary problem, każą czekać na SP data sprzed wydania SP2.

Rozwiązanie Instalacja SP2.

 

Best Regards

Michał J. / FooKy

 

PS. Czy naprawde tak ciężko mieć orginalnego Win???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...