Skocz do zawartości
maclat

Neo (sagem) +modem Analogowy (tel Też:|)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To co tu teraz opisze, dla mnie jest naprawde...hm dziwne.Poza tym mam nadzieje ze to pasuje do tego dzialu...Problem jest troche wielowatkowy... Otoz tak: zalozylem niedawno neo512 (ta promocja na 2miesiace) i oczywiscie sa problemy (jak to u mnie z netem, norma <_< ). Zglaszalem do tpsy, przyjechal monter (po 2 dniach :D ) i powiedzial ze skoro sygnal waha sie, czasem 29-30dB a czasem ok 10 (wtedy nie dziala) -beda musieli dokonac jakiegos przepiecia w centrali. Tlumaczyl ze ludzie z neo sa przelaczani (jesli zglosza problem) na "lepszej jakosci lacza" , czy jakos tak dokladnie nie pamietam. W kazdym razie gdy net mi nie chcial dzialac, wkurzylem sie i znow zalozylem modem analogowy (jakis badziew za 30zl).I teraz co ciekawego zauwazylem:

 

neo nie dziala, sygnal 10dB -> przelaczam kabel tel z Sagema do modemu zwyklego i wybieram nr ogolnodostepowy (0202122). Nie czekam az sie polaczy tylko przewywam w pewnym momencie. Nastepnie wpinam kabel tel z powrotem do Sagema. I co sie dzieje? Po chwili mam net, sygnal jest na poziomie 29-32 dB

Nie wiem, moze to jest normalne, choc dla mnie niespecjalnie. >>sprawdzalem juz z 5razy-zwyklym telefonem tez sie tak da "naprawic" linie, wybieram rowniez nr0202122

Dodam jeszcze ze zdarzaja sie nierzadko rozlaczenia, w roznych porach dnia.

Teraz sie zastanawiam czy przedluzac umowe na rok, czy taka sytuacja jest do zaakceptowania? Czy cos w linii telefonicznej jest na tyle walniete ze juz sie nie da nic zrobic?Wiem ze nie mozecie sie tu wypowiadac w imieniu tpsy odnosnie stanu linii, ale moze ktos mial podobne problemy.

 

chyba ze tylko na moim osiedlu dzieja sie takie cuda...

 

 

BTW jesli ktos w Kielcach moze polecic jakiegos providera (np radiowki) to chetnie czekam na msg, lub ma jakies wiadomosci na temat dostepu na osiedlu Podkarczowka.

Edytowane przez maclat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...