Skocz do zawartości
deek

Forceware 78.01 Whql

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie a nie chcem zakładać nowego tematu. Jak włączyć dla danej gry Anty-aliasing, bo mam pod kontrolą aplikacji i jak chcem zmienić to wyskakuje mi komunikat że regulacja jest wyłączona, ponieważ ustawienia domyślne nie pozwalają na modyfikację a Chchiałbym spobie pograć w Chaos Theory z AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, o ile sie nie myle w grze mozesz se wlaczyc AA.. chyba ze masz wlaczony HDR wiec AA odpada. HDR jest dostepny na kartach nv6xxx/7xxx. jezeli masz inną karte to powino sie dac bez problemu włączyc aa.

a jak nic nie daje, zainstaluj Rivatuner i tam ustaw AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przykurzony, ale nie warto zakładać nowego bo problem dotyczy tych sterowników :)

 

W win XP z zainstalowanymi forceware 78.01 po kliknięciu ppm na pulpit pokazuje się standardowe menu a w nim opcja "Ekran nVidia". Opcja wygodna bo dwa kliknięcia i już są dostępne ustawienia karty. Pytanie: czemu w w2k na tychże sterownikach tej opcji nie ma ? Oczywiście w ustawieniach sterowników, zakładka Narzędzia, mam włączone "włącz menu konekstowe pulpitu". System świeży, sterowniki dla pewności przeinstalowane. Opcji "ekran nVidia" jak nie było tak nie ma :( Czy to urok w2k, czy jakiś bug który można poprawić ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...