Skocz do zawartości
Sir_ice

Kx I Sblive!

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego na kx'ach nie chodzi mi dzwiek w niektorych grach? a wlasciwie to czesc dzwiekow. domyslam sie ze brakuje mi jakies wtyczki czy czegos.... ktos podpowie?

1616096[/snapback]

A slyszales ze KXy to dla audiofilow a nie do gierek ?

No i masz odpowiedz, duzo w nich jeszcze brakuje. Jak chcesz pograc to zostan przy Live Ware 3.0 + łatki ... lepiej na tym wyjdziesz :),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odpowiedz to zadna odpowiedz <_<

Slyszalaem i czytalem duzo i wiem do czego sa KX'y, kolego best-boy - ale jakos nigdzie do tej pory nie nie znalazlem stwierdzenia ze tylko dla audiofilow... :blink:

 

Innym dziala to dlaczego mi nie?

 

Ktos ma jakies bardziej kostruktywne rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odpowiedz to zadna odpowiedz  <_<

Slyszalaem i czytalem duzo i wiem do czego sa KX'y, kolego best-boy - ale jakos nigdzie do tej pory nie  nie znalazlem stwierdzenia ze tylko dla audiofilow...  :blink:

 

Innym dziala to dlaczego mi nie?

 

Ktos ma jakies bardziej kostruktywne rady?

1617045[/snapback]

Nie tylko dla audiofilow, ale nie sa optymalizowane do gier, poprostu, ja nie mowie ze nie bedzie dzialac.... , na 15 grach bedzie chodzic na 16 bedzie kupa... o to mi chodzi.

 

Z konstroktywnych rad to zainstaluj jeszcze raz DirectXa , zobacz czy masz pelne przyspieszenie sprzetowe (dxdiag) , i panel sterowania ...

Edytowane przez best-boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...