Skocz do zawartości
Avandrel

Jaka macie srednice wezy w WC?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak, nizej niz 1/2" (12mm) nie schodz, a ogolnie im wieksza tym lepiej , no ale takie 16mm ID wyglada troche "niefajnie" i zajmuje troche miejsca. Weze eheima sa dobre, grube scianki, latwo sie zginaja trudno zaginaja, ale czy wszystkie sa zielone? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, nizej niz 1/2" (12mm) nie schodz, a ogolnie im wieksza tym lepiej , no ale takie 16mm ID wyglada troche "niefajnie" i zajmuje troche miejsca. Weze eheima sa dobre, grube scianki, latwo sie zginaja trudno zaginaja, ale czy wszystkie sa zielone?  :evil:

chyab tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zajebiste rurki 12-2,5mm(wew-scianka) tez mam chlodniczke od poloneza/125p wylot i dolot ma 14 a nie 15mm u mnie - wlot sam zrobilem bo zaworek co byl zamontowany byl bezsensowny.

ta rurka jest baardzo droga 4zl/m ale zajebista bo da sie ja zalozyc nawet na 15-15,5mm rure... zrodlo - obi.

Aha jeszcze jena sa calkowicie przezroczyste - PCV- i baardzo leastyczne przez co trudno sie zaginaja - pomaga tez gruba scianka.

wsumie dla mnie bomba ;-).

kolanejk w ukladzie niemam tylko trojniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam węże 8 mm! :D Oczywiście wolałbym szersze, ale nic nie poradzę... takie mam szybkozłączki na bloku i pompce i tyle :? Mimo to jakoś to wszystko działa. 33'C podczas zwykłej pracy (net, Winamp, Kazaa) to chyba niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam weze z praktikera 12/16, sa cholernie twarde ale mnie to bardzo odpowiada poniewaz przy mocnym luku sie nie przelamuja i zachowuja obrany ksztalt,mozna robic elegancki zwrot o 180 stopni a waz sie nawet nie zwezy na milimetr, i o to chodzi 8), wczesniej myslalem o eheimie ale ten zielony kolor.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie węże 15/18 mm

15 wew.

18 zew.

:D

Gdzie je kupiles?

Takie w 100% by mi pasowaly

 

P.S.Niedlugo zaczynam produkcje blokow

na podstawie (czyt.podobnych :D ) LEV_1 :twisted:

 

60x60x25

39 kanaloof :twisted:

wyprowadzena(wlot/wylot) u gory bloku

bo ten LEV_1 nie miesci sie na plytach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie węże 15/18 mm

15 wew.

18 zew.

:D

Gdzie je kupiles?

Takie w 100% by mi pasowaly

 

P.S.Niedlugo zaczynam produkcje blokow

na podstawie (czyt.podobnych :D ) LEV_1 :twisted:

 

60x60x25

39 kanaloof :twisted:

wyprowadzena(wlot/wylot) u gory bloku

bo ten LEV_1 nie miesci sie na plytach

15/18 to straszna lipa, lepsze bylyby przewody z grubszymi sciankami. Sprzedaja u mnie cos takiego w Praktikerze, nie mowiac juz o tym, ze na rolce to juz jest splaszczone, to zagina sie niesamowicie latwo i jeszcze nie udalo mi sie uzyskac w przekroje okregu w zadnym punkcie poza okraglymy zlaczkami (i juz sie nie uda, bo wywalilem na smietnik, 16/22 sa ZNACZNIE lepsze)... syf, 1.5mm scianka to jest "dobra" do 12mm (choc najlepiej 2mm)...

 

A nie widzial ktos moze gdzies weze 14/19-20mm ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie widzial ktos moze gdzies weze 14/19-20mm ???

W OBI widzialem, ale one jakies specjalistyczne chyba (takie pomaranczowe) bo drogie, ale moge looknac przy okazji 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, a słyszał ktoś o wezach konwekcyjnych? i czy warto (oczywiscie oprócz chłodnicy) ?

mowisz o tych rooreczkach co w zestawach z CPC sa ?

jezeli tak to IMHO do doopy, kilometry roorek, zeby schlodzic , ehh, wole chlodnice 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...