Skocz do zawartości
mikolaj2277

Canon A95 Kontra A610 & A620

Rekomendowane odpowiedzi

witam "pstrykacze" :)

jestem przed trudnym wyborem-kupuje cyfrowe ,model mam upatrzony (canon a95) az tu nagle pojawia sie rzekomy nastepca tj. a610!!!!! :mur:

dlatego ze to nastepca to pewnie jest uleprzony, ale mam do WAS prosbe cobyscie lukneli do specyfikacji tych aparatow i okreslili w miare mozliwosci ktory co moze i jak ...

z gory dzieki

P.S zostalo mi kilka dni przed wyjazdem (zakupem)!!!!!

Edytowane przez mikolaj2277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo tych tematow sie robi na forum.

 

Mogles zadac pytanie w jakims z watkow "Aparat do xxx zl"

 

A610 zdecydowanie :)

 

- Ta sama matryca - wielkosc

- LCD wiekszy bo 2 cale

- jasniejszy obiektyw i wiekszy zoom

- USB 2.0

- i cos tam jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo tych tematow sie robi na forum.

 

Mogles zadac pytanie w jakims z watkow "Aparat do xxx zl"

 

A610 zdecydowanie :)

 

- Ta sama matryca - wielkosc

- LCD wiekszy bo 2 cale

- jasniejszy obiektyw i wiekszy zoom

- USB 2.0

- i cos tam jeszcze :)

1629043[/snapback]

dzieki bardzo liczylem na twoja opinie.wezme a610 jesli bedzie dostepna jak nie to zamowie a 620 . :rolleyes: a620 znalazlem za 1599 na www.balta.pl.

cena (jak porownywalem z innymi sklepami) bardzo dobra ( ok 200 PLN taniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A620 chyba nie bedzie dobrym wyborem, bo rozni sie tylko wielkosci matrycy, tzn. A610 ma 5mp, A620 ma 7mp, 2mp wiecej ale przy tej samej wielkosci fizycznej matrycy, wiec napewno aparat bedzie sporooo szumiec. Pozatym co bys chcial robic z 7mp? no chyba ze bedziesz robic ciagle odbitki 20x30cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A620 chyba nie bedzie dobrym wyborem, bo rozni sie tylko wielkosci matrycy, tzn. A610 ma 5mp, A620 ma 7mp, 2mp wiecej ale przy tej samej wielkosci fizycznej matrycy, wiec napewno aparat bedzie sporooo szumiec.

Zdadzam sie w 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A620 chyba nie bedzie dobrym wyborem, bo rozni sie tylko wielkosci matrycy, tzn. A610 ma 5mp, A620 ma 7mp, 2mp wiecej ale przy tej samej wielkosci fizycznej matrycy, wiec napewno aparat bedzie sporooo szumiec. Pozatym co bys chcial robic z 7mp? no chyba ze bedziesz robic ciagle odbitki 20x30cm :)

1629735[/snapback]

nie nie zadne takie .5 mp to i tak za duzo .bardziej chodz mi o dostepnosc aparatu-model a610 jest w zapowiedzi a a620 jest juz wycenione :huh: w "w najgorszym" przypadku wezme stara poczciwa a 95-ke (chyba ze poczekac na ta a610) sam juz nie wiem??????????????? :unsure: :mur: Edytowane przez mikolaj2277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrytobujca widzialem twoje fotki -bardzo ladne-powiedz mi czy od tego canona (a 95 alboa610) mozna spodziewac sie podobnej jakkosc fotek ???????(kolory,ostrosc itp...) po przejsciach z nikon coolpix sq ciezko mi w cos uwierzyc :cry: a 2 raz takiego bledu nie chce popelniac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo tych tematow sie robi na forum.

 

Mogles zadac pytanie w jakims z watkow "Aparat do xxx zl"

 

A610 zdecydowanie :)

 

- Ta sama matryca - wielkosc

- LCD wiekszy bo 2 cale

- jasniejszy obiektyw i wiekszy zoom

- USB 2.0

- i cos tam jeszcze :)

1629043[/snapback]

w poniedzialek podejmuje decyzje bo beda musieli do sklepu dociagnas tego canona a610(jak sie im nie uda to wezme a95)ALE JAK TO ZAWSZE BYWA I JA ZNALAZLEM INNA "SUPER"OFERTE (CANONA IXUS 700 ZA 1100 pln NA ALLEGRO)CZY TO JEST APARAT GODNY UWAGI ZA TA CENE??? :blink: ),BO MI SIE BABA PLUJE ZE A95 TO CEGIELKA I TO NIEPORECZNA ITP.NIE WIEM CZY MAM JEJ "PRZETLUMACZYC "ZE TAK NIE JEST ,CZY ZASTANOWIC SIE JESZCZE NAD TYM IXUSEM???

co o tym myslicie??? no i ty Srytobujca :lol: wypowiedz sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh bawiłem się IXUSem (nie pamiętam którym, ale został wprowadzony do sprzedaży w tym roku) i niestety według mnie jest gorszy od A95. A A95 wcale nie jest taki duży, uważam nawet, że jest mały bo ja mam kobyłę dopiero :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam a95. Fajne pudełko. Ale zmieniam na a610, bo s2is za drogi :huh:

TAAAAAAAAAK POLECAM A95 BO TANI A DOBRY

1642291[/snapback]

To pozamiatane - zamawiam canona a610 !!! :)

P.S dzieki wszystkim za pomoc :lol:

Edytowane przez mikolaj2277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić Canona A610 lub A95.Dotychczas miałem Olympusa 310.Lubię robić zdjęcia szybko i z zaskoczenia.W Oliympusie po włączeniu musiałem odczekać z 10 sek aż bedzie gotowy do zrobienia zdjecia,po naciśnięciu spustu 2-3sek czekam na zrobienie zdjęcia (w tym czasie ktoś mógł mi wejśc w kadr,obrócić się itp,następnie 2-3 sek zapisywał zdjęcie na karcie pamięci.Czy w Canonach jest tak samo z oczekiwaniem na zrobienie zdjęcia?Czy obraz na ekranie LCD jest widoczny w pełnym słońcu?Ewentualnie czy jest jakiś tej lub podobnej klasy aparat który nie ma tych mankamentów.

Pozdrawiam

Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki.Mógłbyś mi podać jakieś linki.Od kilku dni czytam tego troche i nie znalazłem odpowiedzi na wyzej postawione pytania.

Pozdrawiam

Andrzej1

1678697[/snapback]

A sam nie Mógłbyś sobie poszukać ? takie to trudne ? :?

 

Na górze masz topik Recenzje, Testy, Porownania, Galerie, Poradniki., Wszystko co warto wiedziec.

I nie jest on ani ukryty ani mało widoczny a jest nawet PRZYKLEJONY :? ludziom nawet nie chce się popatrzeć ... geez ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !?

Jesteście bardzo uprzejmi?Myślę ,że pytania postawiłem jasno i odpowiedź może jasna i krótka-krótsza od pisania co mi się chce a co nie - pod warunkiem ,że się ją zna .Takie odsyłanie do sterty linek ,w których można szukać godzinami jest wpaczeniem tego forum.

Więcej nie będę pytał -szkoda czasu.

Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...